Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálok emberek közt lenni,...

Utálok emberek közt lenni, most mégis kollégiumban kell laknom, hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés
Mikor itthon vagyok egyedül, olyankor néha jólesik emberek közé menni (nagyonnéha) de így hosszú távon számomra ELVISELHETETLEN. Ráadásul ha kimegyek a kollégiumból, ott is mindenhol csak embereket látok (Bp-belváros...) Tényleg nem akarok öngyilkos lenni, de félek, jön egy rossz pillanat és megteszem. Vagy otthagyom az iskolát emiatt. És még csak 4 napot voltam bent... És ÖT ÉV van hátra ott :( Hogy éljem túl? Legalább csak ezt a hetet hogy éljem túl, ami most jön????? Mit tegyek?? :\'(
2009. szept. 6. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Középiskolai vagy egyetemi kollégiumról van szó?
2009. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyetemi
2009. szept. 6. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy h ne sajnáltasd magadat, ne legyél már ennyire introvertált, meg antiszociális, ez szimplán csak elhatározás kérdése, légy nyitott nyiss az emberek felé, ne forduljál már így be, mer kur-va nehéz lesz neked, senki nemfog hozzádszólni, és valóságos kín lesz neked ezaz 5 év az egyetemen
2009. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is egyetemi koleszban voltam két évig, de nem volt vészes tömeg. Mondjuk sokan hivatalosan beköltöznek, aztán mégsem laknak bent, szóval nálunk még olyan is volt bőven, amikor gyakorlatilag egyetlen ember foglalt el egy szobát. Meg aztán ha kialakul a napi program, senki nem a szobában ücsörög, elmennek egyetemre, esténként szórakozni stb. bőven lesz módod egyedül lenni. Ha meg összebarátkozol valami hozzád hasonlóan csendes emberkével, némi munkával kiegészítve a pénzed kimehettek közösen albérletbe. Ha béreltek egy másfélszobás lakást, máris van külön szobátok.
2009. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csendes meg introvertált, szeretek bulizni meg ilyenek, meg mindenféle örültségbe benne lenni, csak egyszerűen hosszú távon nem bírom az embereket. És épp a bulikból nem akarok kimaradni, hogy olyankor legyek egyedül :(
2009. szept. 6. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lakótársak, akik úgy rendezkednek be, hogy mindenkinek lehessen magánélete.
2009. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez az "élet iskolája" most neked. Hidd el, vannak ennél nehezebb iskolák is. Szóval állítsd be magad pozitívra, és tedd magad körül barátságossá a légkört. Imádni fognak!
2009. szept. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lettél volna katona, most örülnél. A választott szakirányod nem köt le, akkor veled más gond van.
2010. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!