Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akarok lenni, de...

Öngyilkos akarok lenni, de nem merem, és tudom hogy nem megoldás. Akkor mégis miért?

Figyelt kérdés

Véget akarok vetni a problémáknak... Elegem van mindenből. De nem merem megtenni, mert tudom, nem megoldás. De szeretném. Forduljak orvoshoz, vagy mit tegyek?

17L


2009. szept. 7. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
13%
Fegyver legegyszerűbb megoldás, gyors és hatásos..
2009. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyon eleged lenne tudnád a megoldást, és nem teketóriáznál, hogy megtedd.

Nem tennéd föl itt kérdésként.

Nem akarsz véget vetni mindennek.

(Magamból indulok ki, rólam seni nem tudja, hogy öngyilkos hajlamaim vannak, már 1 éve tervezgetem a halálomat, hogy ne merülhessen föl az öngyilkosság gyanuja. Nem akarok én gondot okozni, csak egyszerűen az életet úgy ámblokk nem szeretem, meghagyom a másik 7 milliárd embernek az élet szeretetét. :P)


Szóval szerintem vonulj el, legyél egyedül, amíg jól esik gondolkodj el magadon, a világon, találj valami hobbit amiért bármit megtennél, amiért érdemes élned, ami lefoglalja azokat az órákat, amikor a kesergéssel vagy elfoglalva.

Ülj ki valami vízpartra legyél mozdulatlan és vedd észre az apró szépségeket.


(Természetesen én ezeket már mind próbáltam, több kevesebb sikerrel, de egyáltalán nem köt le. Semmi és senki sem.)

2009. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Van amiért érdemes élnem... De mégsem tud visszatartani attól, hogy meg akarok halni...
2009. szept. 10. 19:19
 14/18 anonim válasza:
21%
Ha valóban öngyilkos akarnál lenni, akkor nem jelentenéd be.
2009. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
A körülmények miatt én is gondoltam rá, hogy milyen jó is lenne, ha meg tudnám tenni, de ugyanúgy tudtam, hogy nem megoldás. Akkor nagyon depressziós voltam, eltelt pár év, már sokkal jobb. Csak a lehetőségekre gondolj, hogy később még mi várhat rád, és ez az időszak is el fog múlni. Tanulsz, leteszed az érettségit, elmész mondjuk főiskolára vagy egyetemre, kikerülsz az otthoni környezetből és új barátaid lesznek, kiderül, hogy miben vagy jó, és megváltozik az életed, független életed lesz, és minden jobb lesz.
2009. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. nov. 3. 10:32
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. nov. 3. 10:37
 18/18 anonim ***** válasza:

hat ismerős kicsit a dolog engemet is utál mindenki a sulibol az osztálybol a akit a legjoban szeretem aszt monta utálak hagy békén

gondolkoztam az öngyilkoságrol de nem tetem mer akkor csak nyáva féreg lenèk hogy elmenekülők a problémáimtol meny másik suliba és ne barátkoz olyanokal akik nem érdemlik meg a barátságodat

2013. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!