Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés

17 leszek tavasszal, 177 magas vagyok, 50 kg, és lány.

Ugye a betegek azt állítják, hogy egészségesek, nincs semmi bajuk, stb. De én nem mondom, hogy nincs semmi bajom, mert érzem, hogy ez nem egy normális felfogás, mégsem akarok tenni ellene. Szeretnék fogyni, mert kövérnek látom/érzem magam, most 48 kg a cél, aztán 45, 40...



2013. febr. 27. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem cukkolásnak szántam a dilidokit, hanem komolyan. Nem hizlalna fel, természetesen, csak segítene a torzult gondolkodásmódodat a helyes irányba visszatéríteni
2013. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, valószínű az vagy.

Az nem igaz, hogy 70-75 kiló lenne a normális súlyod, én 179 cm vagyok 60 kilóval és nem vagyok sem sovány, sem anorexiás. Ne aggódj, senki nem fog rád erőltetni 20 kilót, de mindenképp fel kell szedned egy kicsit!!! Ha ez folytatod, el kezd hullani a hajad, romlani fognak a fogaid és egy idő után kiesnek stb.

2013. febr. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!