Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok. 173 centi, és 62 kiló. Borzasztóan kövérnek látom magam. Egy szerelmi csalódás miatt már 2 hete nem igazán eszek semmit, mert úgy érzem, azért nem kellettem a srácnak, mert túl kövér vagyok. Egyáltalán nem ennék semmit, de anyukám azt mondja, nagyon lefogytam, és ha nem eszek, orvoshoz visz. Van, hogy csak mondom, hogy ettem, és ha eszek bármit, azt is csak nagyon keveset. ÉS ha megettem, utána vagy 1 napig gyötör a bűntudat, hogy biztosan meghíztam tőle. Szinte óránként mérem magam a mérlegen. A mai lányok mind 50 kilósak, és annyira utálom, hogy én meg nem :(


2012. okt. 28. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és simán kibírom kaja nélkül, nem vagyok éhes, egyáltalán... Csak anyukám noszogat, hogy egyek.
2012. okt. 28. 16:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen mai lányok? A drogon élő, anorexiás, csontkollekciók? Persze, hogyne. Anyám te nagyon el vagy tévedve és súlyos önkép zavarod van. Keress fel pszichológust, nem csezstetésből mondom. Mert ez nagyon nem normális.
2012. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50 kiló az egészséges, hidd el a férfiaknak sem a 40kilós csonthalmazok kellenek
2012. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a gondolkodás már afelé közelít, igen. egyébként a te magasságodhoz az 50 kiló nagyon kevés lenne. fogadd el anyukád segítségét, és menjetek orvoshoz, mielőtt még nem késő. 19L
2012. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!