Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns minden...

Az antidepresszáns minden esetben tönkre teszi a szexuális életet, és ellehetetleníti a női orgazmust?

Figyelt kérdés
Az SSRI-féle antidepresszánsoknál gyakran előforduló, nemkívánatos mellékhatás ez, amitől én annyira félek, hogy nem merem elkezdeni. Van valaki, akinek nem okozott ilyen problémát, és ugyanúgy, vagy legalábbis hasonló mértékben tudta élvezni a szexet? Kérlek csak ŐSZINTÉN válaszoljatok! Előre is köszönöm!

2013. márc. 4. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ha elkezded szedni, akkor az orgazmus lesz a legkisebb gondod - sokkal több egyéb mellékhatása van, ami ennél komolyab.
2013. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végül is van benne valami. Ezek a gyógyszerek eltólják az orgazmus idejét, és lehet, hogy a partnerednek nem lesz ereje és ideje kivárni, amíg neked is jó lesz. Ennyit csinálnak ezek a gyógyszerek a nemi élettel. Viszont amint kigyógyultál a betegségből( már ha rendesen szeded a gyógyszereidet), és elhagyhatod őket, duplán visszakapod a régi énedet. Ez durván számolva, fél év. El kell dönteni, hogy mit választasz. Mert ha nem szeded be a szereket, és belesüllyedsz a depresszió, meg a pánik mocsarába, akkor még rendes életed sem lesz, nem hogy nemi életed. Ez saját tapasztalat, ahogy kérted.
2013. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rossz tapasztalatom nem volt!

14 éve szedek gyógyszert, és nagyon jó a szex.

2013. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két hónapja szedem a Parogent, a szex ugyanolyan mint előtte. Kevesebbszer jut eszembe napközben stb, de este ha összebújunk, azonnal benne vagyok. :-)

Ha bármi ilyen gondod lenne, jusson eszedbe, hogy sokszor evés közben jön meg az étvágy. :-)

Amúgy egyéb más negatív mellékhatást sem tapasztalok, rendkívüli módon javult az életminőségem, kedvem, és a családom is nagyon boldog.


31N

2013. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor ezek szerint több jót tesz, mint rosszat. Még gondolkodom rajta egy picit, de érzem, hogy lassan elkerülhetetlen lesz, mert egyre gyorsabban száguldok a lejtőn lefelé, és már alig tudok örülni valaminek. :(
2013. márc. 5. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szedtem már többfélét, és nekem semmilyen hatása nem volt a szexuális életemre. Szerintem inkább kezdd el szedni most, amikor még nem vagy annyira lent a lejtőn, ha már súlyos a depresszió, sokkal nehezebb kijönni belőle. Ha neked valami nem kívánt mellékhatása lesz, legfeljebb abbahagyod, és elmúlik a dolog, maradandó rosszat nem okoz.
2013. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!