Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek is megváltoztathat...

Szerintetek is megváltoztathatatlan direkt módon az ember személyisége és temperamentuma?

Figyelt kérdés

Például valaki nem nagypofájú ,de szeretne az lenni.Szeretne gyorsan reagálni dolgokra,de alapból nem olyan.Másik példa:nem tud konfrontálódni valaki akárkivel pl.én sem.

Hallok pszihológusoktól olyanokat,hogy ezek állandó dolgok ,és nem lehet ezeken változtatni.

A párom és én is inkább elfogadjuk a helyzetet típusúak vagyunk,és a két kislányunk úgyszintén.Mit tehetek???


2013. ápr. 5. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagyok pszichológus, csak öreg (na jó, inkább tapasztalt)

a négy fiam négy különböző egyéniség ... mindezt születésüktől felnőtt korukig megőrizték (ezzel azt akarom mondani, hogy még az azonos családi közeg, nevelés sem változtat a személyiségen)

2013. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes.. én kiskoromtól kezdve egy társaságot kerülő, zárkózott ember voltam egészen a középiskola végéig. Utána jött egy áttörés, talán az, hogy nővé cseperedtem, egy jó nagy löketnyi önbizalom és teljesen megváltoztam. Sokkal nyíltabb lettem, beszédesebb, nagyobb baráti társaságom lett, egyetemen is nagyon népszerű voltam. Osztálytalálkozón is mindenki meglepődött. Szerinted?
2013. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt, mint előzővel, nem változtattam, hanem megváltoztam, a mulyából, konfliktuskerülőből, talpraesett ember lettem úgy 40 éves korom körül.
2013. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Ahogy öregszel egyre jobban hasonlítasz önmagadra."
2013. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán megváltoztatható, ha van eszed hozzá. Nem is kell hozzá nagy dolog, csak beismerés, és a változáshoz való jó ok. Véleményem szerint ezek egyszerű dolgok, ha az ember akarja akkor meg tudja csinálni, de ehhez érteni is kell az őket.
2013. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!