Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asentrát írt fel ma a háziorvo...

Asentrát írt fel ma a háziorvosom, de nem akarom szedni. Van valami táplálékkiegészítő, ami a szerotonin szintet emeli, és semmilyen egyéb hatása nincs?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 16:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A kevert szorongásos, é depressziós zavarnak egyik tünete sem igazán jellemző rám, tudok örülni mindennek, nincs problémám az alvással. Ma is voltam vásárolni. Van kedvem mindenhez, csak a belgyógyász ráírta, mert félek a vizsgálatoktól.
2013. ápr. 19. 14:35
 22/27 A kérdező kommentje:
Egyébként a régi háziorvosom ellenezte, hogy ilyen gyógyszert szedjek, nem írt fel ilyet.
2013. ápr. 19. 14:41
 23/27 anonim ***** válasza:
44%
Miért jársz egyáltalán orvoshoz? Mások meg nem kapnak időpontot.. Egyébként meg megjegyzem, hogy egy sima fájdalomcsillapítő is halálos lehet, mert belső vérzést okozhat. Szóval ilyen erővel ha fáj valamid se vegyél be semmit. A mellékhatásokat mindig leírják, de ezek a mellékhatások csak nagyon ritka esetben jelentkeznek. Elég nagy butaságokat írtál a kommentjeidben, azért mert unalmadban végig googlizod a gyógyszereidet az még nem tesz szakértővé..
2013. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nem kell időpont. El kell menni, a betegkártyát beszedik, és behívnak ennyi. Mi van azokkal az iskolásokkal, akik csak lógnak, mert lusták tanulni, dolgozatot írni, és mennek időpontért? És ne akarjatok rábeszélni erre a drogra. Nem azt kértem, hogy beszéljetek rá, erre a gyógyszernek nevezett valamire.
2013. ápr. 19. 21:35
 25/27 A kérdező kommentje:
A Concortól szédültem, mikor bevettem rá 10percre kezdődött. Biztos nem a mellékhatás volt, mert előtte, míg nem vettem be belőle, nem volt semmi bajom. Tavaly Ulprixot kellett volna szednem, de mivel féltem tőle, nem is szedtem vagy egy hétig, utána mentem az orvoshoz, írt Emozult, az t már szedtem. Úgyhogy ne okoskodj.
2013. ápr. 19. 21:39
 26/27 anonim ***** válasza:
Na ezt mondom ha nincs szükséged gyógyszerre akkor minek jársz orvoshoz? Mégis mit vársz mit csinálnak majd? Az orvosnak kötelesége felírnia gyógyszert a betegnek ha meg nem szólsz neki, hogy te nem akarod szedni akkor ő ezt honnan tudhatná? Az egésznek így semmi értelme, vagy légy őszinte az orvoshoz vagy ne is járj hozzá..
2013. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Néha magas a pulzusom, és szédülök is olyankor azzal mentem hozzá. Mivel szerintük idegi alapon van, azt is írta hozzá.
2013. ápr. 19. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!