Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet egészségesen,...

Hogyan lehet egészségesen, normálisan levezetni a hétköznapi feszültséget?

Figyelt kérdés

Feszültség alatt: Nem a rendszeres dolgokra gondolok, mint pl. sporttal, hanem az apró hétköznapi dolgok után.

Tudom, relaxáció és sport jó megoldás, de erre nem mindig van azonnal lehetőség, idő. (Pl kisgyerek mellett esetleg évekig nincs rendszeres lehetőség.)


2009. szept. 29. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

verd szét a k*rva gépet :D


[link]

2009. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ajj utolsó..xD -,-' ratyi gameXD

ismerem:)

Amúgy hogy még mondjak:

The Punisher(A megtorló)

(énvok a 3.kocka)

2009. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A kockák eluralták a kérdést(1. kocka)! :D

Mondjuk egy jó kis UT hent után idegbetegebb vagyok mint előtte. :D De jóféle idegbeteg! XD

2009. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mortal kombat 4 régi de jó
2009. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

GTA a legjobb :)

gta 3 -gt4 :D

2009. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a szintjének megfelelő válaszokat, segítőkészséget!

Nekem is a fizikai tevékenység, sport volt a nyerő, amíg lehetőségem volt rá. (Talán a szellemi munkát végzőknek ez a kikapcsolódás, és fordítva.)

Akkor majd vasárnapi ebédfőzés közben, a lábamnál botladozó gyereket ügyesen kikerülve beleugrok a fürdőkádba a férjem egy-egy elejtett megjegyzésére és nesze neked, napi időbeosztás! :)

Szex? Akkor egy-egy telefon után majd kirohanok az utcára és gyorsan elkapok valakit, ha nincs itthon az illetékes :)

És a humoros válaszokat is köszönöm, mert majd ide benézek vagy ezt felidézem egy-egy ilyen hétköznapi feszültség után, és máris jobb! :)) Tetszenek a kockás válaszok, majd egyszer megnézem azt is.

2009. szept. 30. 23:50
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]

Pont ma reggel néztem a műsort a témával kapcsolatban

2009-09-26-os műsor szólt erről

2009. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, érdekes volt a film!
2009. okt. 10. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!