Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van valami bajom?

Szerintetek van valami bajom?

Figyelt kérdés

-Nem tudok normálisan és összefügöen beszélni.

-Nem tudok rendesen számolni 2es tízedes sámokkal.Korábban diszkalkuliát mondogatam de már nem merek bele gondolni mert olyan helyre megyek ahol kell matematika és a tanárok azt mondták hogy azt már 1-2ba kíszűrték volna.

-Átlag feletti Iq-val rendelkezek.(Hivatalos teszt)

-Nem tudok figyelni rendesen az órákon.

-Alvási zavaraim vannak.

-Gyakran látok dolgokat amik nem is vannak ott.

-Valamikor telyesen erős idegzeti vagyok valamikor meg egy apro dologgal is agresszívá tudok vállni.

-Leprafobiám van.


Elnézést kérek a helyesírási hibákért!

14/fiú



2013. máj. 9. 13:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bár én sem tartom összefügönek meg nagyon érthetőnek amiket írok.Ezért inkább csak "vázlatokban" írok mindig ha olyan van.
2013. máj. 9. 15:36
 12/15 A kérdező kommentje:
És nincs senki aki képes lenne rá hogy elvigyen ilyen tesztre.
2013. máj. 9. 15:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl félénk vagy, görcsössé válsz, amikor beszélned kell mások előtt, és emiatt nem megy?

Mindenképp kellene egy orvosi kivizsgálás. Jól értettem, a szüleid azért nem akarnak elvinni, mert kisiskolás korodban még rendben voltál? Csak nem attól félnek, hogy mit fognak szólni az emberek, ha megtudják, hogy te milyen kivizsgálásra mentél? Mert akkor döntsék el, mi a fontosabb: a gyerekük egészsége, vagy az emberek véleménye?

Tanártól is kérhetsz segítséget, csak van olyan az iskolában, akihez fordulhatsz.

2013. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem is van diszkalkuliám, nem szürték ki sehol
2013. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14 évesen egyedül is el tudsz már menni ilyen tesztekre, de ha ennyire magadra vagy hagyatkozva, az okozhat egy csomó tünetet
2013. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!