Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16/l vok és antiszoc. Nem...

16/l vok és antiszoc. Nem szeretem az embereket, sőt kellemetlenül érzem magam, ha beszélgetnem kell. Nem beszélek senkinek sem a problémáimról. Sokszor vagyok melankólikus, sokszor szembe jut az öngyilkosság. Szinte sosem nevetek. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

Szia...

Hát én is hasonló vagyok, bár én nem csak utálom az embereket, meg minden hanem viselkedésileg is antiszociális vagyok... Nem nagyon törődök azzal, hogy másoknak milyen. Undorodok az emberektől :S Sosem voltam társas lény, mindig egyedül ültem inkább.

Bkv-n pl kész rémálom utaznom. :/ Utálom amikor körülállnak és lihegnek bele a pofámba. :S Leszállni meg nem tudsz, lökdösöd őket jobbra-balra és akkor még ők néznek le téged... -.-'

16/L

2009. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ennyi idősen,olyan 15-16évesen én is ugyanígy vélekedtem az emberekről illetve én is így álltam hozzájuk ahogy te:sehogy!Ez nem baj,de legyél befogadóbb ha valaki beszélgetni szeretne veled,ha valaki közeledni szeretne hozzád.Ne ítélj el mindenkit.Tudom én is milyen okádék,roh@dék,ocsmány,aljas,szemét ember van,de nem az összes.Nem kell egyből megbízni valakiben,sőt,igazából jobb senkiben sem megbízni teljesen,de ne építs magad köré falat.Hidd el,te is jobban éreznéd magad ha lenne egy-két barátnőd,vagy közösségbe járnál,ahol nem kell ismerkedni,egymáshoz szólni,mégis lehetnek barátid.Ez lehet akármilyen iskola utáni foglalkozás,szakkörök,tánc,harcművészet,könyvtár stb...Az embereken meg sajnos úgysem lehet változtatni,bele kell nyugodnia mindenkinek!:S De az ilyenek miatt,ne ítéld el a többit,mert csak magadat rekeszted ki a társadalomból,ami így csak rosszabb lesz!Fel a fejjel,nézd a dolgokat a másik oldalukról,de legalább próbáld meg.Nehéz,de nekem is ment!
2009. okt. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is tök ilyen vagyok! :'(
2010. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

És erölteti valaki hogy beszélgess emberekkel? Nevelj kiskutyát, zongorázz, fess, kocogj a réten, fotózd a természetet, meglátod a tevékenység gyönyörét és szertni fogsz. Az élet a szeretet alapján teremtetett működik, hát szeress valamit.

Mai tinitársadalommal az gond, hogy érdektelenek mert nem tesznek semmit csak passzív dolgokat: zenehallgatás, msn, lefotózom magam a tükörbe, és ezzel vége is. Hát ne légy unalmas ALKOSS és egyszer csak úgy érzed h a szeretet melege simogat

2010. márc. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!