Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira csúnya vagyok, hogy...

Annyira csúnya vagyok, hogy nem merek kimenni a szobámból?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok a pszichiáter szerint, na de nem attól, hogy milyen csúnya vagyok. Ez csak egy plusz. Igazából helyes lenne az arcom, csak rettenetesen csúnya a bőröm, és ez nagyon frusztrál. Bármit próbáltam, semmi nem használt, és ettől az önbizalmam még a nullánál is lejjebb megy, utálok emberek közé menni, folyton arra gondolok, hogy mit gondolhatnak rólam, amiért ilyen csúnya a bőröm, hányingerem van magamtól, ha a tükörbe nézek, legszívesebben megölném magam. Egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Nem ez a legnagyobb problémám az életben, mielőtt valaki beszólna, ez csak egy plusz dolog, ami teljesen aláássa a javulásomat
2013. máj. 26. 11:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mindennek rosszat tesz, a bőr csak egy gyakori és jól látszó példa.
2013. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint paleolit táplálkozást folytatsz?
2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De hát írtam, hogy voltam bőrgyógyásznál, de bármit írt fel, minden csak rontott a helyzeten. Igen, lány vagyok, viszont azért is idegesít, mert azért már kinőttem a kamaszkorból, 21 éves vagyok. De én így barátkozni sem merek, nem hogy fiúkkal ismerkedni..
2013. máj. 26. 17:05
 14/18 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem végeznek hormonvizsgálatokat? Valami oka csak van a pattanásoknak.


12. Nem. De tisztában vagyok tényekkel.

2013. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Baromi erős tablettát is kaptál már? Meg nem mondom, mi a neve... de nekem az segített. Előtte semmi más.

Ja, Sotret, eszembe jutott már.

2013. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem kaptam "baromierős tablettát" visont elküldtek pajzsmirigyvizsgálatra, meg meg is gyomortükröztek emiatt... :/
2013. máj. 26. 18:18
 17/18 anonim ***** válasza:
endokrinológus-nőgyógyászt keress, aki egyben a kettő, hormonbajod is lehet, arra meg a bőrgyógyász hiába ír fel bármit meg hiába kensz magadra bármit. Kérj egy beutalót a háziorvostól.
2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát a házidokimmal nem sokra megyek, ő mindig elzavar... De azért megpróbálok magánban keresni akkor valakit
2013. máj. 26. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!