Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Mért vagyok ilyen?

Ez normális? Mért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Folyton mérges, dühös, és ideges vagyok. Nagyon ritkán tudok boldog lenni,és az is rövid. Folyton szétvernék valakit. Szeretek egyedül lenni, magányosan, halkan, hogy senki ne zavarjon. A többi "gyerek" bulizik, kint elvannak, nevetgélnek, rohangálnak, sexelnek,stb. Valami gond van velem, hogy mindent leszarok? Mi van velem?
2013. máj. 26. 20:10
 1/6 anonim válasza:

Ért valami megrázkódtatás vagy csalódás ami kiválthatja ezt a viselkedési formát?

Vagy lehet hogy csak az Önképeddel van baj, önbecsülés satörbbi?

Járj el edzeni, vagy tegyél valamit ami kikapcsol, s próbálj meg szocializálódni. Olvass etikettet, viselkedési kultúrát egyebet....

2013. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim (gyönyörű, lányok is,persze), de, 1szerűen,semmi nem tud érdekelni. Nem történt velem semmi. Szoktam edzeni, pontosabban futni,és mindig, amikor ideges vagyok,nyomok 5 kinyomást. Ami azt jelenti,hogy, elég sokat. Ki fogom nőni,csak most vagyok ilyen,hogy semmi sem érdekel?
2013. máj. 26. 20:18
 3/6 anonim válasza:

Szerintem simán kinövöd persze. Pláne, ha abból indulunk ki hogy nagyon nagy skálán tudod mozgatni az érdeklődésedet. Ma már nem úgy van, mint negyven éve, hogy otthon voltál, aztán kb semmire nem volt lehetőséged. Kb neten elérsz mindent, amit meg ne....azt meg...

Önismereti könyvek még jól jöhetnek....

2013. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az 1etlen dolog ami lefoglal,az a számítógép. Azt szeretem,az 1 etlen dolog. Jó tanuló vagyok, már van álmom,tervem a jövőről. De, most csak a számítógép tud érdekelni. És,elnézést hogy ide bevágom,de nemtudja valaki hogy hol lehet neten ingyen lemérni az IQmat?:S
2013. máj. 26. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehézfém az tud ilyet csinálni. Elektromágneses érzékenység. Csak tipp, de simán lehet.
2013. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

katt a próbatesztre.

Majd írd meg az eredményt, kíváncsi vagyok.

2013. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!