Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális? HELP

Szerintetek ez normális? HELP

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok és elég komoly agorafóbiám van..konkrétan már nem merek sehova se menni és így elég nehéz létezni.Most voltan pszichiáternél és felírt Cipralexet reggel egyet kellene szednem meg Xanax 0,5 mg -at reggel 1et a Cipralex mellé és este még egy Xanaxot..De az az igazság hogy félek bevenni mert félek,hogy olyan mellékhatásaik lesznek és hogy jobban előjönnek a pánikrohamok..Légy szíves aki volt már ugyan ilyen helyzetben az segítsen nekem..Előre is köszönöm
2013. máj. 31. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, én is hasonló helyzetben vagyok egy valamit leszámítva. Én nem szedek gyógyszert. Jártál pszichológusnál vagy egyből pszichiáterhez mentél? Csak azért kérdezem, mert mivel nekem is pánikrohamaim vannak és mikor arra került a sor, hogy kezeltetni kell nekem eszembe se jutott gyógyszerekhez nyúlni. Nem tudom mennyire komoly a pánikbetegséged, talán súlyosabb, mint az enyém, de én mindenképpen azt ajánlom neked, hogy először próbáld meg kibeszélni ezt az egészet egy szakemberrel. Bár, ha valóban szükséged van a gyógyszerre, akkor persze ne hagyd el. Csak én mindenhonnan azt hallottam, hogy hosszútávon a gyógyszer sem megoldás.
2013. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát igen..sajnos én egyből pszichiáternél voltam és egyből gyógyszert írt fel,de én nem akarom szedni!!!
2013. jún. 1. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!