Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos legyek?! 15/L

Öngyilkos legyek?! 15/L

Figyelt kérdés
Már 2 éve kisér ez a gondolat! Mindig eltervezem hogy hogyan fogom csinálni és most megfogom tenni! Sok oka van de most a suli miatt van az egész! 10 éves korom óta stewardess akarok lenni , 8 évig kitűnő tanuló voltam,jelenleg nyelvi gimnáziumba járok,és az angol nem megy mivel ált. semmit nem tanítottak, ezért totál nem megy ! Anyukám mondta hogy nyáron nem mehetek sehova mert angoloznom kell ,ezzel nincs is semmi baj (mivel egy tanárral angoloztam volna) leszerettem volna tenni a középfokú nyelvvizsgát, és nyáron apukám testvérének a feleségével tanulnák de az a nő nem a kedvességéről ismert így lehet ki talál valamit hogy ezért meg azért nem bír elvállalni! Ma mondtam anyának ezt erre ő azt mondta: MAJD LESZ VALAMI! Ezen én totál bekantattam,le se szar!Nem is érdekli az egész! És ez még csak az egyik ok a sok közül! Nagyon szomorú vagyok és szerintem depressziós is! Idén nyáron szeretném megcsinálni :a padlásra felmennék este és felakasztanám magamat! A szerveimet felajánlanám donorként!

#stressz #öngyilkosság #rohadt világ
2013. jún. 8. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Akasztás esetén már késő lesz,a szervdonor felajánláshoz, de azért jó fej vagy :D


Egyébként meg ne hisztizz. Ha vannak céljaid, álmaid, márpedig leírtad, hogy vannak, akkor kűzdj értük. Tanulj nyelveket, és ehhez igazán nem kell másra várni. Interneten is lehet tanulni, nézz idegen nyelvű filmeket, fordíts és már készülhetsz is a nyelvvizsgára. Közben lehetőleg ugyanilyen módon kezdj el még egy nyelvet tanulni, szükséged lesz rá!

2013. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon kattant vagy ne hisztizz. Ha nem kapsz meg vmit máris rinyálsz mi? mai fiatalság... Old meg könyvekből a tanulást menni fog hidd el.
2013. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem csak ez az oka! Milyen hiszti? Ez a baj hogy csak itélkeztek..inkább a mai emberiség a vicc.
2013. jún. 8. 17:43
 4/14 anonim ***** válasza:

Pár év múlva olvasd vissza ezt a kérdést. Le fogod tagadni, hogy te írtad.

Én 3, majdnem 4 éven keresztül ki voltam közösítve az osztályból, csúfoltak és minden nap sírtam, reggel gyomorgörccsel mentem suliba. Gyakran le is betegedtem a stressz miatt. Bezárkóztam és nem engedtem senkit közel magamhoz, öngyilkos is akartam lenni. Előfordult, hogy a falba ütöttem és kék lett a kezem meg ilyenek. Szégyen.


Aztán mikor nagyjából megszűntek ezek a dolgok, jött az tanulás. Matekból és tesiből 8. ÉV VÉGÉN akartak megbuktatni. Akkor már eljutottam arra a szintre, hogy röhögőgörcsöt kaptam azon, hogy meg fogok bukni. Kiborultam teljesen, már sírni se tudtam. Az már az őrület határa volt. Nem buktam meg amúgy.

Szóval egy biztos, az iskola miatt ne szomorkodj, mert nincs semmi értelme! Gondolj bele, az életedet adnád az iskoláért? Úgyis kikerülsz belőle!

2013. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak pillanatok amikor az embernek nem mindig úgy megy, ahogyan szeretné. Én egyetemre készültem éveken át amíg le nem bénultam..upsz ki hitte volna, hogy előfordulhat.., mert én nem..:) megesik. Egy év kellett az épülésemig, de a teljesítményem leromlott és nehezebben bírom a dolgokat, újra előjöhetnek betegségek (mert közben jó sok előjött, ami megnehezítette az életemet). Ezeket is leküzdöttem... Nem jutok be egyetemre, de más terveim lettek és rájöttem talán nem is az a feladatom az életben, hogy azt csináljam, amit eredetileg szerettem volna csinálni, lehet ez egy olyan pofon volt az élettől, ami a helyes útra vitt azáltal, hogy nem kezdtem bele egy olyan dologba, ami számomra nem lett volna ideális.


Ezt a videót azért nézd majd meg én csípem a pasast.:)


http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc

2013. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja és a válasz NE LEGYÉL!:D
2013. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!:(
2013. jún. 8. 18:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Most menj i a gátra homokozni. Ottkiszállnak az agyadból ezek a gondolatok. Ne csak a tanulásra koncentrálj, hanem mozogj is. És emberek között. Nézd meg a google-n pszichofitnes-t.
2013. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszi, de én azért nem..:) Talán ennek így kellett lennie. Mindenkinek vannak nehéz időszakai az életben (a bénulást megelőzte egy szexuális bántalmazás és nem sorolom mi minden történt velem..:D) Szóval a nehézségeket helyesen kell kezelni és a saját javunkra fordítani, mert igen ezeket is lehet a javunkra fordítani. Egy betegséget, egy családi katasztrófát, egy erőszakot..bármit. Ez így bután hangzik, de sok mindenre megtanítja az embert.


Lereagálhatjuk úgy is, hogy magunkba zárkózunk és rosszindulatúak leszünk, de akár empatikusabbá is válhatunk embertársaink felé.:) Sok szar dolog van az életben azt hiszem ezeket a dolgokat én nem csinálnám vissza, ha visszamennék az időbe, lehet pont ezért tartok ott, ahol tartok. Sose tudhatod milyen nehézség később milyen erényt fog előhozni.


Kitartást az életben és pozitívan, mert csak úgy érdemes!;)

2013. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy komolyan gondolod te ezt. Az önakasztás elég sok kínnal járó öngyilkosság, mivel nincs nagy esés, nem törik ki a gerinced, nem veszted el az eszméletedet rögtön, hanem szép lassan megfulladsz, miközben a tested súlya húzza a gerincedet és az egész nyakadat, ami valószínűleg borzalmas fájdalommal jár.


Nerinyáljmárba.zdmeg.

2013. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!