Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több éve vagyok pánikbeteg,...

Több éve vagyok pánikbeteg, némi nyugtató, sport és szex kordában tartotta. Jelenleg 8 hónapos terhes vagyok: sport, nyugtató, szex kilőve. Itthon ülök, várok, már nem tudom lekötni magam, szétrobbanok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyeztetett vagy ? miért van a sport kilóve? Menj úszni! Én is az utolsó napig úsztam (3 babánál), nincs annál jobb min egy kicsit mozognia súlyod nélkül
2009. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A szex sem tilos, sőt. Mondjuk, ha 8 hónapos vagy, már nem kell sokat várnod, aztán a pici úgyis minden energiádat leköti majd.
2009. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
aki a nyugtatot felirta(az orvos),nem mondott semmit? mar csak hetek kerdese es vege lesz. olvasd el a titkot addig.
2009. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Szextől a nőgyógyász eltiltott minket. A pszichiáter meg ugyanezt mondja: bírjam ki. Sajnos minden óra kínlódás, estefelé különösen. Néha már attól félek bedilizek vagy infarktust kapok. Ehh, próbálok olvasni/nyelvet tanulni/filmnézéssel elterelni az időt. Ja-ja sejtem, ha megszületik nem lesz időm neurotikuskodni.:)
2009. okt. 10. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha olvasnál vagy megnéznél egy jó filmet?

Esetleg valamiylen hangszeren játszani tanulni?

2009. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örökké olvasok, próbálok megtanulni egy negyedik nyelven is,filmeket is nézek, blogot is írok. Azt addig nem írtam, hogy mindig túlpörgött életet éltem-sok munka, állndóan elérendő újabb és újabb feladatok. Nagyon rosszul viselem a bezártságot és a kényszerpihenőt.:)Köszönöm, hogy válaszoltatok, nagyon aranyosak vagytok, sokat segít ennyi is!
2009. okt. 11. 19:35
 7/7 anonim válasza:
0%
Ideges nelegyél mert kihat a babára is és ebből gondok lehetnek.
2009. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!