Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegretol CR hangulat zavarra...

Tegretol CR hangulat zavarra mennyire jó?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem súlyos a hangulatzavar, akkor inkább nem ajánlanám. Erős gyógyszer és nehéz leállni vele, a végén szedheted egész életeden át.
2013. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos súlyos :(
2013. júl. 2. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Bipoláris depresszió?
2013. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. júl. 2. 23:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Ketileptet szedek bipolárra, de azért, mert nem volt megfelelő a diagnózis, a magam hibájából (a depimet hangoztattam, a függőségemről inkább hallgattam).. Erős gyógyszer-és alkoholfüggőséget okozott nálam egy sokk okozta depresszió, inentől tömték belém a gyógyszereket, andidepiből többfélét is egy napon belül. Nem csoda, hogy átbillentem mániába. Ez több, mint tíz éve volt, már csak minimális adagot szedek a Ketileptből (aminek nincs is terápiás hatása), mert sajnos anélkül nem tudok aludni (ez viszont mellékhatás, hogy álmosít), viszont ez azzal jár, hogy soha nem fogom tudni abbahagyni, mert ráadásul durva elvonási tüneteim lettek, ha megpróbáltam leállni.

Ördögi körbe kerültem.

2013. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!