Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szedjek, hogy jobban...

Mit szedjek, hogy jobban érezzem magamat?

Figyelt kérdés

A rengeteg veszteség, kudarc és trauma ért ebben az évben, ami nagyon padlóra küldött.

Az állandó lehangoltság, közömbösség, és céltalanság a stersz jele, amivel küzdők hónapok óta. Eddig a sport, tánc, és egyéb módszerekkel próbálkoztam, de valahogy nem igazán segítenek, és hamar, az első két három alkalom után megunom.

Nem cigizem, és nem is iszom, és nem is ezekkel akarom oldani magamat. Most egy tea keverékkel próbálkozom.

Pszichó emberhez nem akarok járni, mert, ha az agy vegyi folyamatai bomlottak meg, akkor csak van, amivel helyre lehet állítani a vegyi anyagok egyensúlyát.


2009. okt. 19. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legjobb ha barátokal lennél vagy lenne párkapcsolatod.Az segit.
2009. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az agyban nem csak vegyi folyamatok zajlanak. Ha túlterhelted magad, mégis csak valami "pszichó" szakember tudná megállapítani, hogy mi lenne a legjobb. A saját fejed, meg tudálékos laikusok tanácsa alapján ne szedjél semmit (legalábbis, ha tényleg jót akarsz magadnak és családodnak.)
2009. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, egyedül vagyok.
2009. okt. 19. 14:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez, CSAK ő tud fölírni vmit , ami tényleg segít, a nyugtató teák , meg vény nélküli nyugtatók nem igazán hatásosak, legalábbis szerintem.
2009. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyógyszer a vágyat is megszűnteti, amit nem tudsz elérni és azért vagy ki! Lehet problémád sem lesz, de álmaid, és perspektívád sem. Minden mindegy lesz, egy agyhalott leszel! Inkább alkoholizálj! Akkor legalább ember maradsz! Írd és mondd!
2009. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ne b*zd át magad azzal, hogy agyban zajló biokémiai folyamatról van szó. Leírtad az okát. Ezeket a sérüléseket kell feldolgozni, őszintének lenni magaddal, megsíratni ami elvesztettél, és elfogadni a szomorúságát annak, hogy valami ami eddig volt, vagy azt hitted hogy van nincs. Ha valami fáj, az arra ösztönöz, hogy tudd meg az okát, és hozd helyre, ha gond van. Ha tüneti kezelést szeretnél, azzal csak az idődet húzod, nem beszélve arról hogy mégjobban talajt veszthetsz vele.
2009. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a dr.Lenkeit (drlenkei) szedem, nekem nagyon bevált. DE még a Herbáriában is folyton veszem a teákat, orbáncfű, csipkebogyó, meg amit ajánlanak. A vörös tea a kedvencem, sok a vas benne. (Rooibos)De még ez magában nem elég, kell a folsav a vas felszívódásához.(zöld levelek, pl.citromfűlevél, stb. levél teák)Szerintem a tánc, meg a zene jó dolgok, de lehet, hogy elégedetlen vagy, és ezért akarsz mindig mást és mást. Eckhart Tolle, vagy Osho, vagy más spirituális könyvek segíthetnek.(alexandra és édesvíz könyvek)
2009. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itt egy jókívánság. [link]
2009. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok a válaszokért.

Még a homeopátiás készítményekkel barátkozom

(ignatia 15ch, pulsatilla 15ch, nervohell)

Nem tönkretenni akarom magamat, csupán élni úgy, hogy ne folyton az elveszítet dolgokon, tragédiákon járjanak a gondolataim. Mert most még a legintenzívebb sport közben is az motivál.

2009. okt. 22. 15:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Szedj gombát!
2010. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!