Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit szedjek, hogy jobban...

Mit szedjek, hogy jobban érezzem magamat?

Figyelt kérdés

A rengeteg veszteség, kudarc és trauma ért ebben az évben, ami nagyon padlóra küldött.

Az állandó lehangoltság, közömbösség, és céltalanság a stersz jele, amivel küzdők hónapok óta. Eddig a sport, tánc, és egyéb módszerekkel próbálkoztam, de valahogy nem igazán segítenek, és hamar, az első két három alkalom után megunom.

Nem cigizem, és nem is iszom, és nem is ezekkel akarom oldani magamat. Most egy tea keverékkel próbálkozom.

Pszichó emberhez nem akarok járni, mert, ha az agy vegyi folyamatai bomlottak meg, akkor csak van, amivel helyre lehet állítani a vegyi anyagok egyensúlyát.


2009. okt. 19. 14:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hasonló helyzetben vagyok mint te, és nálam már másfél éve tart ez az állapot.

Ajánlottak nekem is sokféle szert és technikát, orvosi és alternatív megoldásokat, kerestem szakembereket, de semmi nem változott.

Egy szó mint száz, a megoldást nem tudom, csak együtt tudok veled érezni és én is tovább keresem a megoldást.

2010. jún. 21. 15:17
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát ez meg hogy? A beírásom, miért a kérdező kommentjeként jelent meg?
2010. jún. 21. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!