Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van az h senkivel se...

Miert van az h senkivel se tudom megbeszelni a gondjaim?

Figyelt kérdés

en az a tipikus segitokesz, jo hallgatosag es a "mindig van egy jo tanacsa" lany vagyok. de amikor nekem van valami bajom - es van - nemtudom megbeszelni senkivel mert vagy ugy erzem lesza.rjak vagy nem merem mert tudom hogy akkor maskepp neznek ram es megvaltozik a kialakitott kep az eros es mindig vidam csajrol. de ez miert van? olyan dolgok emesztenek fel amik mar evekkel ezelott tortentek es azert mert nem tudom elmondani senkinek.. attol is felek h hulyenek neznek hiszen sok dolog azert volt mert elrontottam. ez is amolyan monolog. mindig magamban beszelek de hat ezzel mit erek el? tudom h valami betegsegem van egyebkent nem vagyok hipochonder meg egyebek de tudom h nem vagyok teljesen normalis amivel egyutt is tudnek elni ha tudnek rola beszelni de igy.. istenem


ti mit javasoltok, gondoltok?


2013. aug. 11. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kb olyan vagyok mint te. Az apró gondokról könnyen beszélek, a nagyobbakról már kevésbé. Vannak érzéseim, amikről nem tud senki, max ha nagyon bánt ide írok ki kérdést, mert itt úgyse ismer senki.

Egyébként vannak barátaid? Ők nem fognak 'megutálni' ha vannak gondjaid, sőt ha valaki meghallgat és utána te is tudod viszonozni a segítségét az jó érzés is, szóval biztos szívesen segítenének neked. Először kezdd kis dolgokkal és ha látod, hogy bízhatsz bennük akkor már komoylabb dolgokat is el mersz majd mondani :)

19/L

2013. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hat baratok :D inkabb ugy mondanam hogy vannak emberek akiknek nagyon jo barat vagyok de nekem csak ismeroseim vannak :) van a baratom aki szivesen meghallgat de barmi fele kis dolgot elmondok neki elkezd okoskodni persze csak jot akar de idegesit mert nem erzi at :D


igen a kisebb dolgok konnyen mennek de ha tullepi azt a szintet h nemtudom h mit huzzak fel akkor mar be zarul a kapu :D

sokszor ezert van rosszkedvem ami a kapcsolataim rovasara megy de megis mit csinaljak :D van amikor boldog vagyok mert orulok neki h nehany dolog utan meg elek de aztan inkabb halott lennek es teljesen minuszba vagyok erdekes dolgok ezek :D es meg az is benne van h ha megismerek valakit aki megert akkor egy ido utan vele sem beszelek meg ilyeneket mert kezd fontos lenni nekem es elorol kezdodik minden. komolyan nemtudom h mit tegyek :S :D

2013. aug. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!