Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki kigyógyult a bulímiából?

Figyelt kérdés

Ha igen,hogyan?Mennyi idő alatt?Esetleg orvosajánlás?

Nem fizetős orvos,fizetősre nincs pénzem.



2013. aug. 23. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sikerült. Igaz nehezen jutottam el ide de sikerült. Anyukám segített, ráadásul nekem a bulímia anorexiával is párosult. Egyszer éheztettem magam máskor zabáltam majd jött a bűntudat és hánytam. Azt kívántam bárcsak meghalnék, mert ez így nem élet. 14 éves koromban kezdődött most június óta nincsenek tüneteim. Rengetteg tömött fogam van a zománc pedig megkopott. Nem érdemes kockáztatni. Szerencsére én észbe kaptam. Anyukámmal sokat beszélgetem, orvosnál is voltam. Az agyturkászomhoz nem sokáig jártam, mert nagyon bunkó volt. Szerinte egy hülye tiniliba voltam aki csak a trendnek akar megfelelni. Közel se erről volt szó. 52 kg voltam tavaly ilyenkor most 61 :) és boldog vagyok! 17/L
2013. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1 hétig sikerült úgy, hogy nem voltam egyedül. Nem is hiányzott az érzés, hogy telezabáljam magam, utána meg fussak vécére. A másik megoldás nálam a sör. Mert akkor még éhes se voltam. :)
2013. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!