Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskolai szorongás, Fóbiám van?

Iskolai szorongás, Fóbiám van?

Figyelt kérdés
Ma reggeli rádióban hallottam, hogy van ez a bizonyos Iskolai undor aminek a tünetei az alvás zavar, a család védelmét felerősítő érzés, hogy elveszítjük szeretteinket, és hogy ha valami fontos dolog a gyerek tulajdonában tönkre megy elkezd sírni az érzelmektől hol ott az egy számítógép és akármikor kaphat egy újat. Ezek a tüneket rám 100%-ban stimmelnek, ugyanis szoktam néha azért sírni hogy elveszítem a szüleimet, néha alig tudok aludni, (egész nyáron aludtam mint a bunda erre 09.01-én amikor elaludtam felkeltem 1-kor és alig tudtam elaludni , utána felkeltem fél 3-kor elaludtam 5-kor és már keltettek 7-kor. És ma amikor a gépemen valami internetes hiba lépett fel majdnem elkezdtem sírni de nem tudom miért. Mit tegyek? Nagyon félek :/ (a szöveg írása közben is bekönnyesztem 2x)

2013. szept. 2. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem aludtad ki magad, mert utálod az iskolát, zaklatott vagy emiatt és nem akartál odamenni. A rádiós duma csak kifogás.

Most meg csak idegbeteg vagy mert nem aludtál eleget. Aludjál, majd elmúlik az idegbaj :)

2013. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

iskola undor...

az konkrét betegség xd

2013. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Agykontroll!
2013. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamilyen természetes nyugtatót, ami gyógynövényekből készül, beszélgess a szüleiddel a problémáról, vagy végső esetben keress fel egy pszichológust. Nem kell tőle félni, nem harap :)
2013. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!