Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakánként alig tudok...

Éjszakánként alig tudok elaludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kislányom, 2 éves, 8 és 9 között alszik el, addig igényli, hogy vele legyek. Miután elaludt dolgozok egy kicsit még a gépen, de fél 11-nél tovább semmiképp nem tudok, mert már nagyon álmos vagyok, eltudnék aludni a számítógép előtt. Kikapcsolom, lefekszem, és mintha kiverték volna az álmot a szememből. Ne tudok elaludni sokáig, néha kimegyek a konyhába inni egy kis vizet, és látom hogy már éjfél elmúlt, egy órához közelít az idő.

Ha fekszem az ágyban csak szorongok, jár az agyam mindenen, tanulás, pénzügyek, gyermekem jó léte. Gombóc lesz a torkomban, gyomromban, feszült leszek és egyszerűen nem tudok elaludni.

Mit tegyek? Gyógyteák? Nyugtatók?



2013. szept. 20. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyugtató, vagy gyógytea pillanatnyi segítség lehet, de nem megoldás.

Nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk


Ezután nézd meg még ugyanott a "Relaxáljunk" előadást is.

2013. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából tudom én mi lenne a megoldás, ha minden problémám megoldódna, nem lennék ennyire stresszes, szorongásos és ideges. De sajnos ezeket nem én alakítom. Legalább egy év mire mindent helyre tudok tenni, mire újra kiegyensúlyozott leszek.

Tegnap este próbáltam már relaxálni is, inkább kevesebb mint több sikerrel.

2013. szept. 20. 12:09
 3/3 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

Valami kiváltotta nálam a félelmet és a szorongást olyan szinten,hogy alig merek kimozdulni.Az alvást meg inkább hagyjuk mert ha lefekszem nálam is elő jönnek a gondol és a sok agyalástól szorongástól állandó folyamatos vizelési ingerem van ami nem hagy aludni.

Én hamarosan befekszem a kórházba ahol majd megtalálják a megfelelő gyógyszert.Neked is azt ajánlom,hogy keress fel egy pszichiátert aki fel ír valamiféle nyugtató gyógyszert amitől könnyedén elalszol és nem leszel holnap agyhalott.De hallottam bizonyos Z altatókról amik szintén jók de azok nem nyugtatnak így nem tudom,hogy fel írnák e mivel szorongásod van mire elérkezik az este.

2013. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!