Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline személyiségzavarban...

Borderline személyiségzavarban szenvedő nőknek hogy alakulnak a párkapcsolatai?

Figyelt kérdés
Főleg az elején, mikor meg kéne bízni a másikban, és nem rettegni az elveszítésétől? Gyakori hogy ilyenkor ezek a nők inkább maguk szakítanak, minthogy őket hagyják el?
2013. szept. 29. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megismerek egy fiút, megkedvelem, megnyílok neki, aztán elküldöm, mondván, nem akarok kapcsolatot.
2013. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogy érzed magad utána? Nálam is ez van, de én szenvedek és sírok a pasi után, és sokáig nem tudom elfelejteni.
2013. szept. 29. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nem tudom eldönteni, mit érzek pontosan. A betegség miatt vagy önmagam miatt lett vége a kapcsolat alakulásának? Egyszerre sajnálom a fiúkat, és utálom őket, dühös vagyok rájuk. Kissé sértett vagyok, mintha rámkényszerítettek volna valamit. Nem gondoltam, hogy másnak is ilyen. Én csak 18 vagyok.
2013. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Altalaban elturok mindent csak ne hagyjanak el, de azthiszem tarsfuggo is vagyok.
2013. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lányok,nálam is ez van.nem akartam ide leírni,de megteszem...6 éve élünk együtt,pár napja jött ki rajtam,még csak 21 éves vagyok,de egyszerűen bekattantam..elküldtem,mert egyrész egy film miatt folyotgatós kényszerképzeteim voltak egy hülye film miatt,más részről nem tudtam hova tartunk.most meg mégis eltűrnék mindent hogy megtegyen,de szeret.de ezt se birom feldolgozni hogy szeret.

úgy érzem én is,hogy tarthatatlan ez a betegség....

Ti amúgy éreztek neki vágyat?

2013. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rosszul... senkiben se bízok meg, és nem csak egy párkapcsolatban, hanem másokban sem. Számomra nem mond semmit az a szó, hogy "barát", és a családomban sem bízok. 2 éve nem jártam senkivel, pont azért, mert képtelen lennék rá, folyton azt nézném, mikor csal meg, mikor hazudik nekem.
2013. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mind kuka volt. Viszont a mostani barátom tüzbe tenné értem a kezét, a pokolból is kihoz, ha kell. Mindig mosolyog, csak annyit mond, hogy ezt ne, és valamiért mindig segít rajtam... :) Ha szeret és elfogad, akkor príma. Jó, hogy egy kicsit néha irányít, nem sokszor lázadozom miatta. :)
2013. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
nekem már vagy 3 éve nincs senkim, csak sexpartnereim vannak, egy exemet azért dobtam kukába (az utolsót), mert megcsalt, és egy 2 gyerekes kiéltfejű anyuka miatt hagyott ott.... azóta nincs senkim, csak kufircbarátok, néha ezzel az exemmel is összejárok, velem csalja a nőjét... nemérdekel h erről ki mit gondol, olyankor büszke vok magamra ha egy nős pasit aZ ágyba tudok csalni, mert ilyenkor ugy gondolom h jobb vagyok mint az a másik csaj.. :D röviden ennyi, félek amúgy a párkapcsolatoktól h megfog csalni, hazudik, stb
2014. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!