Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosom magam. Mit csináljak?

Vagdosom magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Először csak akkor csináltam mikor valami negatív dolog ért. Most viszont mikor nincs semmi baj akkor valamiért mintha késztetést éreznék hogy csináljam. Nemtudom mi ez.

17/L


2013. nov. 13. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter!!!!
2013. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget azonnal! Mondjuk szülőtől meg szakembertől is. Ötlet: Ha egyszer sikerül megállnod a vagdosást utána is fog. Sok sikert!
2013. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
A láncfűrész azért jól zárjátok el ilyenkor.
2013. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egész generációtok selejt. Sz*rt sem értek. A fiúkból lányokat nevelt ez a "csodálatos" liberalizmus, a lányokból vagy prostit, vagy totálisan idiótát. Döntsd el, melyikbe soroljalak?


Egyébként az elsőnek igaza van, neked elsősorban pszichiáter kell. Az lehúz egy kalap lóvéval, teljesen összetöri a maradék tartásodat, aztán rájössz magadtól, hogy valójában az a bajod, hogy nincs semmilyen jövőképed. Az egész életed tökéletesen és teljesen értelmetlen. Na ekkor keress egy építő, normális, nem deviáns, tisztességes, becsülendő életcélt, ami távlatot tud mutatni az életedben. (Nekem a gyerekeim és a sport mutatta meg azt a célt, amit nem találtam a korodban. Én pl. messze földön hírhedt punk voltam a nyolcvanas évek elején...Most mérnök vagyok, apa, ismert és elismert sportoló. Huszonnégy évem ment rá erre. De büszke vagyok arra, aki lettem.)


Más választásod nincsen. Ja, de van, te is tudod mi az?!

2013. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló jó Önnek. Gratulálok. És köszönöm ezt a kielégítő választ.
2013. nov. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!