Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha az emberi...

Mit tegyek, ha az emberi kapcsolataim rosszak?

Figyelt kérdés

Az emberi kapcsolataim szörnyűek azért,mert én folyton gyűjteni akarom az információt szinte mindenről, de leginkább emberekről(róluk) nagy szenvedéllyel. Szinte bármit megtennék, hogy megtudjak egy bizonyos emberről ezt azt.Sajnos az emberi kapcsolataim nagyon megsínylik emiatt a tulajdonságom miatt.

Nagyon zárkózott vagyok emiatt és kevés tényleges barátom van talán 1-2.

Bár ennek következtében könnyen bírok egy embert elemezni, ha nézem egy ideig.

És a legtöbb cselekmény sorozatnak megtudom mondani mi lesz a kifejlete kb.90% pontossággal.

Pl:Egy lányt akarok most meghódítani, ezért kiakarom deríteni,

hogy a közelében lévő legjobb fiú barátja szerelmes-e belé. Utána néztem a srácnak (face, twitter)

és ahogy néztem már nem a lány érdekelt, hanem a srác életmódja/stílusa és elakartam sajátítani,

kikérdezni stb. És a lány már a gondolatomban se volt. Már két tanárom is figyelmeztetett,

hogy idegesítő vagyok és előbb utóbb nagyon megfogom bánni, de én mondtam nekik,

hogy én csak ezt szeretem csinálni ez a hobbim

A tantárgyakra minimálisan tudom ezt a tulajdonságot átvetíteni.

Csak arra tudom ami igazán érdekel.Van-e szakszó arra amit csinálok (???)



2013. nov. 24. 01:27
 1/2 anonim válasza:
Nem lehetünk egyformák, te ilyen vagy, ez teljesen normális. Azt írtad,hogy 1-2 barátod van, na az pont elég. Nem a mennyiség, a minőség a lényeg. Gondolj bele abba, hogy lehetne százszor rosszabb. Van olyan ember, akinek egy barátja sincs, neked pedig van 1-2. A tulajdonságodat nézve pedig ne foglalkozz mások véleményével, zárd ki őket, fogadd el magad.
2013. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez már elég mániákus dolog, és beteges, hogy nem a lány érdekel, hanem a barátja stílusa.

Talán csak átmeneti és kinövöd.


Talán a mánia szó illik rá a legjobban, ennek pedig bármi lehet a tárgya.


Próbálj meg leszokni róla, mert ha lesz egy barátnőd, és ilyen szinten nyomozol utána, akkor az nem lesz tartós kapcsolat.

2013. nov. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!