Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni a súlyos...

Ki lehet gyógyulni a súlyos depresszióból, vagy legalább tünetmentessé válni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 09:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia Tina!


Írnál nekem privát levelet? Köszi!

2009. nov. 29. 18:31
 12/16 anonim ***** válasza:
8 éve vagyok depressziós, és pánikbeteg. Nincs két egyforma tünet, és nincs két egyforma ember. Naponta 1 szem xeroxát-ot szedek, ritkán 1 szem xanax-ot.Este mindig citromfű teát iszom, és naponta 1-1 szem B 6 vitamint.szedek. Fontos az élniakarás, a pihenés, a kikapcsolódás,a mozgás, és néha elkell menni 1-2 hétre abból a közegből, ahol sokat tartózkodunk.Mindenképpen keress egy társaságot, ahová tartozhatsz. Ha vallásos vagy akkor járj templomba, és legyél ott valamilyen közösségnek, énekkarnak,hittannak a tagja, ha nem, akkor keress természetjáró klubot, vagy járj tornázni,valamilyen szakkörbe, de legyen egy, vagy több közösség ahol érezheted, hogy fontos vagy, és jólérzed magad. Nekem ez bevált, mert élni akarok!!!!!!!!!
2009. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Vallásos nem vagyok. Sajnos ritkán járok társaságba. Úgy érzem, hogy nehezen kommunikálok. Nagyon csendes vagyok, alig beszélek. Régen ez nem így volt amikor még nem voltam depressziós. Most úgy érzem, hogy nehezen tudok beszélni.
2009. nov. 29. 20:40
 14/16 anonim ***** válasza:

Az szerintem például fontos lehet az antidepresszánzsok mellett, hogy találsz valakit( főleg barátra gondolok ) aki úgy fogad el ahogy vagy, a hibáiddal, a depresszióddal együtt. Akivel jókat beszélgethetsz átlagos témákról, de nem ódzkodik szót váltani a lelki bajaidról is.

Persze ezt könnyű mondani, ritka hogy ilyen embert találjon az ember...

2009. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ki lehet gyógyulni.


Környezet változás, kihívások, célok, kíváncsiság!


Ezek kellenek hozzá, és a pénz sem ért..

2009. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Remélem igen de már nem vagyok biztos benne.
2010. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!