Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nagy szorongással mit...

Nagyon nagy szorongással mit és hogyan adjak elő a karácsonyi műsoron?

Figyelt kérdés

Osztálykarácsony és mivel nagyon szorongós vagyok, így nem véletlenül muszáj részt vennem benne.

Mit adjak elő, már attól rosszul vagyok, hogy annyi ember előtt ki kell állnom.

Mondjak vicces karácsonyi verset?De mivel remeg kezem-lában biztos nem lesz vicces, vagy csak egy verset simán?


2013. dec. 8. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted terápia miatt kell előadnod?


Én nem nagy közönség előtt terápiáznék...


De legalábbis olyan kisebb közönséggel kezdeném ahol nem szorongsz annyira.


Ugyanis ha beégsz azzal csak rontasz a helyzeten.


Hány éves vagy?

2013. dec. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állj össze 2-3 osztálytársaddal és együtt adjatok elő valamit! Kevésbé szorongsz, ha nem egyedül állsz a színpadon.
2013. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Muszáj? Szerintem ez szemétség és ha rólam lenne szó, egyszerűen azt mondanám, nem csinálom. Nem fogsz kevésbé szorongani attól, hogy kiállítanak szerepelni, ha meg belesülsz, kiröhögnek, cikiznek majd érte, mert a gyerekek gonoszak. Egy szorongó gyereket nem így kell meggyógyítani, én ezt felháborítónak találom.
2013. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj egy valamilyen videót, amit az előadáson vetítsenek le. Azt te csinálod, tehát te is részt veszel a műsorban, de nem kell hozzá szerepelni.
2013. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi,h mit tudnék csinálni színpadon.

Az h szerepelni kell nem szemétség,speciális helyzet.jó szándékkal

2013. dec. 8. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó 5letnek tartom hogy ne egyedül adjál elő, hanem valakivel közösen. Esetleg hangszeres mutatvány?
2013. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!