Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miben szenvedek?

Miben szenvedek?

Figyelt kérdés
Megpróbálom megfogalmazni a tüneteket ami jó ideje jelentkezik nálam. Közel egy éve kemény szájszárazsággal küzdök, tehát mondhatni minimális a nyáltermelés. Korházban megvizsgáltak, rakás vérvizsgálat, minden normális érték között mozgott, kiszáradás gyanu miatt kaptam rakás perfuziot, aztan a doktorok Sjogren Sindromat sejtettek e mogott. Tudni kell hogy ennek a betegsegnek meg szamos mas tunete van, nalam csak a szajszarazsag volt. Most novemberben viszont olyan tuneteket eszlelek intenziven, hogy utcan kozlekedve szedulok neha ugy erzem magam mintha el lennek kabulva, uzletekben viszont szó szerint rosszul érzem magam, és ki kell hogy jöjjek. Elmentem egy pszichiaterhez aki november vegen egy kezelest irt fel Mirtazapinra, amit 3 honapig szednem kell. Nos eltelt mostmar 4 hét hogy szedem de effektiv semmi hatást nem érzek,sőt mintha rosszabbul érezném magam, tehát ugyanugz rosszul érzem magam mikor közlekedem, és üzletbe nem szivesen terek be, ha pedig beterek megveszem ami kell és jövök is ki. Nem tudom hogy a gyogyszertol érzem e magam rosszabbul ugzanis irja mellekhataskent a nyugtalansagot, idegesseget, szorongast gyakori mellekhataskent. Neha a lakasba hazatérve is érzem hogy valami nem ok, ha valamire erősen koncentrálok akkor érzem hogy remeg a fejem. Nyugtassatok meg hogy mindez csak valami átmeneti állapot. Mert nagyon rossz, napok óta nem is vezetek mert koncentrálni sem tudok ugy ahogy kéne,

2014. jan. 2. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek a Remeron hatóanyagnak lehetnek mellékhatásai.
2014. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kérlek segitsetek!!! Plussz miért van az hogy nyugalmi állapotban elkap ilyen adrenalin szeru erzes ss

olyankor erzem bekattanok lassan.:((

2014. jan. 5. 18:18
 3/3 anonim válasza:
a gyógyszer átmeneti mellékhatása lehet sztem
2014. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!