Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ilyenektől 19 évesen?

Miért félek ilyenektől 19 évesen?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Rettegek egyedül maradni ha sötét lesz. Napközbe semmi bajom, eszembe se jut félni, de esténként olyanokon jár az agyam h valaki biztos h van a házban és megfog támadni, vagy tuti h szellemet fogok látni és úgy megfogok ijedni h megáll a szivem meg ilyenek. Sose nézek horror filmeket pont ezért mert tudom h még jobban félnék. És pl este az utcán egyátalán nem félek egyedül lenni és nem gondolok ilyenekre. Meg a zuhanyzásnál is hiába van bezárva a fürdőszoba ajtaja mindig az jár a fejembe h ha becsukom a szemem h megmossam az arcom, és újra kinyitom a szemem akkor egy ijesztő valami fog ott állni elöttem. Annyira zavar h nem mennek ki ezek a hülyeségek a fejemből. Mit tudnék csinálni?
2014. jan. 7. 01:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Akkor egyszerű a dolog: be kell szerezni egy barátot :)
2014. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Be-be bizony :)
2014. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!