Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mas is igy van ezzel vizsgak...

Mas is igy van ezzel vizsgak elott?

Figyelt kérdés
Annyira ideges vagyok, mar vizsgak elott tobb nappal, alig birok aludni, ideges vagyok, stresszes, viszont megkapom a tetelt, es vizsga utan meg azon jar az eszem, hogy ezert miert kellett idegeskedni.
2014. jan. 10. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Bár egy idő után már csak a vizsga előtti éjszaka és reggel izgultam így. Szóval megszoktam a szitukat szerencsére. Most már csak ha idegen dologból, idegen helyen vizsgázom izgulok, vagy ha nagyon nagy vizsgám van. Pl. záróvizsga.
2014. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig így vagyok. Tanulás közben ajánlott szünetet tartani, és mozogni egy órát, késő délután, akkor könnyebben fogsz aludni, nyugodtabb leszel. Tanulás utána hallgass zenét, vagy nézz rajzfilmet, valami vígjátékot, és ne gondolj a vizsgára. Muszáj lazítani is, hogy bírd! :)
2014. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök természetes reakció, szinte mki így van ezzel...;) Ahogy én is :)
2014. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tiéd természetes, az enyém nem. Hónapokkal előtte szorongatom magam miatta, és borzasztó rosszul is vagyok miattuk...
2014. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én novemberbe érettségiztem földrajzból és már már az előtte való héten s tiszta ideg voltam. Nem beszélve a vizsga napjáról. Mikor végeztem én is azt gondoltam hogy minek kellet ennyit idegeskedni.
2014. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!