Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel beszéltétek le magatokat...

Mivel beszéltétek le magatokat az öngyilkosságról? Miért ne tegyem meg? 23/L

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 20:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 14. 19:47
 22/23 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem tettem még meg, mert van egy húgom, és egy bátyám. Persze ők talpraesettebbek nálam, van saját kis életük, valahogy úgyis túltennék raja magukat... muszáj lesz, nem tudok sokáig csak azért élni, hogy ne legyek halott.
2014. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

családos érvelés:


azt azért ne felejtsétek el, hogy akinek van egy szerető családja, párja, ritkán akar öngyilkos lenni. az öngiylkosok általában pont oylan emberek, akikkel a "kutya se foglalkozik". a legtöbb öngyilkosról a szüleik nem tudták, hogy mit tervez, de szerintem semmit enm tudtak róla, akár nem is érdekelte őket.


persze van pár ilyen történet, hogy utólag sírnak a szülők, és hűde rossz nekik, de ha pokollá teszi ka ygerek életét, ez a legkevesebb amit kapnak érte.


"szívességből" létezni nem élet.

2014. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!