Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miattam lett öngyilkos a...

Miattam lett öngyilkos a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam a párommal és elköltöztem tőle. Erre ő gyógyszert vett be és ivott rá. Most kórházban van és én nem tudom, hogy mit csináljak. Bemenjek hozzá és béküljek ki vele?
2014. jan. 17. 13:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
+ jól mondja az első, sima érzelmi zsarolás.
2014. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem is lett öngyilkos.


És mostantól sosem fogsz tőle szabadulni, mert minden alkalommal begyógyszerezi majd magát? Ígéretes jövőnek néztek elébe...

2014. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanmár! Mosatott egy gyomrot, aztán kész! Semmi baja nem lesz, max. lesz ideje elgondolkodni a bent töltött idő alatt, hogy milyen mélyre süllyedt, mert képtelen elfogadni, hogy kénytelen egyedül boldogulni. Pszichológusra van szüksége, mert beteg. De ezt nem te okoztad, hanem ő saját magának. Semmi közöd a történtekhez. Ha nem így, akkor máshogy jött volna ez ki.
2014. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
En bemennék hozzá és fejmosást adnék neki.Mégis miért hagytad el,ha meg szabad kérdeznem?
2014. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%
Ocsmány, szánalmas dolognak tartom így zsarolni valakit. Ennyi erővel random csajokhoz is odamehetne azt utcán, hogy ha nem fekszenek le vele akkor öngyilkos lesz. Pszichiátriára vele.
2014. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha most visszamész hozzá, soha többet nem szabadulsz, mert mindig zsarolható leszel.

Meghoztál egy döntést, elhagytad. Azért tetted, mert így gondolod helyesnek, és nem jó vele.


Nem miattad lett öngyilkos!

2014. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
80%
Kérdező! Lány vagy fiú vagy, ha megkérdezhetem?
2014. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha komolyan gondoltad a szakítást és megvolt rá az okod, akkor semmiképpen. Én még abban sem vagyok biztos, hogy tényleg meg akart halni, mert akkor úgy intézte volna és annyi gyógyszert vett volna be, hogy biztos ne találjanak rá időben. Inkább elkeseredettségében így próbált benned bűntudatot kelteni. Tudom, durvának tűnik, de van ilyen.

Ne tedd tönkre a saját életed azért, mert más tönkreteszi a sajátját.

2014. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Bárzsing ***** válasza:
41%

Lehet, hogy bosszú is volt a kísérletében, de nem zsarolás volt. Nagyon sokan biztos módszernek hiszik a gyógyszeres módszert, lehet, hogy ő is. Ha zsarolás lett volna a célja, akkor megmondta volna, hogy ne menj el, különben megölöm magam. Amíg egy szóval nem említette, nem biztos, hogy zsarolásnak szánta.

Ettől függetlenül ne fogadd vissza, ezzel a helyzettel meg kell küzdenie. Ráadásul később lehet, hogy ténylegesen zsarolna azzal, hogy megöli magát.

És nagyon fontos: ne érezd magad felelősnek a történtekért!

2014. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%

Az ember akit szeretek/szerettem kórházban van, én bemennék. De nyomatékosítanám benne hogy vége, és ezzel nem ér el semmit. Lehet hogy egy kis beszélgetés is segítene neki.


De egyébként a nyugtatóra inni ez csak egy sima péntek meló utáni programnak tűnik nekem. Nem is igen akart öngyi lenni, lehet csak ellőtte az adagot!

2014. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!