Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha gyűlölöm magam?

Mit tegyek ha gyűlölöm magam?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm, hogy szerencsétlen vagyok. Gyűlölöm, hogy elrontok mindig mindent. Gyűlölöm, hogy párkapcsolatokra sem vagyok képes. Gyűlölöm, hogy még egy jó képet sem lehet rólam csinálni. Gyűlölöm magam olyannyira, hogy fényképeken sem bírom magam visszanézni.
2009. dec. 3. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

(Ne nézz hülyének!)

Csinálj sok képet magadról, vagy csináltass valakivel, nyomtattasd ki őket, vagy tedd meg magad. Ragaszd ki a falaidra meg ide oda!!! SOKAT!!!

Aztán vegyél/talán van otthon is/ puzzle-t, amit pl:hétfőtől rakosgathatsz péntekig, lehetőleg sok darabból álljon! És naponta amennyihez van kedved rakosgasd ezt. Nem baj ha péntekig nem rakod ki, vagy egy nap egy percig bírod csak az illesztgetést. Mikor péntekhez értél és ha nem vagy késsz/vagy ha már majdnem kiraktad szedd szét!!! Kezd el újra egy újabb hétfőn! Tök uncsi, de hidd el egy idő után TE fogod hasznát venni, nem viccelek!!!

Van még mondjuk olyan, ha a kirakott képeid közül kikeresed a legrosszabbat/szerinted legrosszabb/ akkor egy napig hord magaddal mindenhová!!! Mutogasd meg ismerőseidnek és ha gondolod nevessétek ki az adott, észrevehető hibáidat!!! És mikor estefelé nyugodtan leülsz egy teával a kezedben, nézd meg jól újra a képet! Ird le miket érzel!

Ha ezt hetente megcsinálod 3 szor, sokat fogsz haladni! Minden alkalommal egy kép!!!

És jó lenne ha ide is leírnád mit vettél észre stb.

2009. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá
2009. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van..Gyakori probléma.Hány éves vagy ? 12-16os korosztályra tippelek.Miért vagy szerencsétlen,miket rontasz el mindig ? Párkapcsolat még nem olyan fontos dolog ha tényleg 12-16 között vagy,komolyabb kapcsolatokra ráérsz később,azt meg hogy jó képet nem lehet csinálni bebeszéled.Mondd magadnak hogy szép vagy,és ne beszéld magadba hogy csúnya vagyok azzal nem lesz jobb.
2009. dec. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Az "első" vagyok. Hogy vagy? Javult ilyen rövid idő alatt valami? Irj! :) Puszi!
2009. dec. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!!
2009. dec. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!