Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus 6000Ft / alkalom...

Pszichológus 6000Ft / alkalom áron reális?

Figyelt kérdés
Mert nekem irreálisan magas árnak tűnik, főleg mivel nem egy alkalomról lenne szó. Tud valaki olcsó pszichológust? Vagy ez egy korrekt árnak számít?
2009. dec. 5. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt. Én 8000 forintért járok és ez az átlag ár. Ha nagyon olcsó, azon is érdemes elgondolkodni, hogy vajon miért. Persze, lehet olcsó és jó egyszerre, de olyat nekem is mondhatnátok.
2009. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ilyen nem magán, izé államilag támogatott nincs? Ha van az ingyenes?, és mi a véleményetek róla?
2009. dec. 5. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
(azt hogy hívják amikor a sima megyei pszichiátriára bemész és ott kezelnek?? csak mert én oda járok pszichológushoz.) úgy hallottam a 6000 teljesen normális, ilyen árakat hallottam én is. az meg hogy milyen szerintem nem feltétlen a pénztől függ. mint említettem én ingyen járok és nagyon sokat haladtunk. valószínűleg a megye legrendesebb pszichológusát fogtam ki:D
2009. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a kórházba jártam pszichológushoz,teljesen ingyenes volt.Sok kórházban van ingyenes is.
2009. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11.03 vagyok. a pszichiátriai szakrendelés teljesen ingyenes (feltéve hogy biztosítva vagy(TB)). nekem szerencsém volt. egy nagyon rendes csajt fogtam ki. mint ezt tudjuk ehhez valóban szerencse kell, mint a kórház bármely más területén. szerintem ez a legfontosabb hogy bizalom és szimpátia tudjon kialakulni. ha ez nincs meg felejtős. és ha akarat sincs akkor is. (22f)
2009. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
6000/alkalom olcsó? Én 5000 ért voltam de azt is sokalltuk.
2009. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is most akarok menni, nekem 8000 forint/alkalmat ajánlottak, amit nagyon sokalltam!! Hogyan lehet államira bejutni? Mmint, kórházira, vagy ingyenesre.... Mintha csak besétálnék az ügyeletre? Vagy kell hozzá beutaló? :P
2012. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2013. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!