Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos szeretnék lenni,...

Öngyilkos szeretnék lenni, van más ötletetek? Növérem tönkre teszi az életem, hogy tudnék felül kerekedni rajta? Hogy tudnék ilyen családi héttérrel felszabadultabban viseledni osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Ugy érzem egyáltalán nincs életem . Nővéremmel soha sem volt jó a kapcsolatunk, de mostmár elfajult.19 éves én 15 és állandóan veszekszünk aproságokból kilobban egy hatalmas kiabálás és a legutobbinál elment itthonról 2 hétre és nem jelentkezett egyáltalán szüleimnek se és fel se vette a telefont most hazajött és semmi sem változott ugyanugy szekál és szemétkedik lopkodja a ruháimat és álszentűl sajnáltatja magát szüleim elött. Miközben velem vadállatként viselkedik. Én már nem birom ezt önygilkosságon gondolkoztam rengetegszer, kiséreltem más okok miatt is pl. nagyon egyedül érzem magam nincs senki aki mellettem lenne ilyenkor uúgy igazán.
2009. dec. 6. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%

A válasz megírásának időpontja: ma 17:27


te hülye vagy b+ legalább ne biztasd

2009. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, meg szinte minden testvérpárnál vannak ilyen verekedések, veszekedések. Aztán ha elkerül valamelyikőtök otthonról jobb lesz a kapcsolat. Menj kollégiumba ha nagyon nem bírod már.
2009. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is szoktam veszekedni a nővéremmel, de kb 4 éve nem volt bunyó... De ne legyél öngyilkos, nem megoldás. Semmi esetben sem(mondom én aki számtalanszor akart már lenni:D)

csináld amit már előttem valaki leírt: NÉZD LEVEGŐNEK!

2009. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

NE TEDD !!!

Nem akarod hogy boldog légy? Barátnőd legyen szerelmes legyél ? CSaládod?:)

ne vitatkozz vele :S

nekem is van tesóm...próbáljatok valahogy egy hullámhosszra térni

öngyilkosság nem megoldás..szted mit éreznének szüleid?? utána növéredet hibáztatnák.. TE meg hiányoznál minenkinek

sztem butaság:)

ha egyedül érzed magad, menj bulizni ide oda :)

2009. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
kamaszodsz én is mindent így láttam meg mindent bánásnak vettem, de majd kinövöd, hidd el
2009. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság mire lenne jó? A szüleid mit szólnak hozzá? Beszélni kellene velük. Őszintén. Legjobb amit tehetsz, hogy megosztod velük ezeket e borzasztó gondolatokat. Tudom, hogy ez nem könnyű, de nincs jobb. Beszélj velük, amelyikkel akarsz, vagy jobb a kapcsolatod. NE CSINÁLJ BUTASÁGOT Nem gondolod komolyan ugye?
2009. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ne haragudj de ezt a kérdést nem tudom komolyan venni. Teszem fel vagy 40 éves családod meghalt nincs se munka nincs semmit, még akkor se. De 15 évesen :D. Sok kis taknyos mondja hogy ilyen meg olyan szar az élete, fogadok ki van nyalva a segge is. Kevésbé tehetős gyerekek nem akarnak öngyik lenni, és nem is szöknek el hetente otthonról. Neked 2 büdös pofon kéne
2009. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Deus88 ***** válasza:
Hát figyelj öngyilkos ne légy mert azzal csak az ö életét könnyitted meg és nefeledd a busszu édes is tud lenni ám,probáld tonkretenni az életét hogy tünjön el a te életetböl vagy tanulja meg hogy hadjon békén és meglásd könnyeb lessz vagy fel se vedd te tudod ,de én nem turném el:)
2010. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!