Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van kiút? A remény csekély...

Van kiút? A remény csekély sugara, hogy ne haljak meg, nem veszett el?

Figyelt kérdés

Rossz vagyok. Depresszióban szenvedek úgy 3 éve, megtörtem, elkeseredetté váltam. Minden héten leiszom magamat, kocsmába, szórakozóhelyekre járok, dohányzom, bukásra állok több tantárgyból is, sokat hiányzok az iskolából. Nem vagyok képes folytatni, nem tudok elmenni az iskoláig, félek, szorongok, nehéz számomra tanulni.

Szüleimre nem számíthatok, magukkal vannak elfoglalva, félre kefélnek mindig, rajtam vezetik le dühüket. Vagdosom magamat, végig a lábamat, hasamat, amit eltudok takarni. Úgy érzem elrohadtam belűl, kezdek semmiséget érezni, szürkeséget, félek. Rettegel ettől. Mindenki boldog, normális párkapcsolata van. Én lennék a fekete bárány, a társtalan senki. A szépség mániámmal tönkre tettem az életemet, a legszebb akartam mindig is lenni, feltűnő, különleges. Viszont nem kellek senkinek, én se kellek magamnak, elakarom dobni az életem. Hiába a külsőnek, lelkemet kileheltem. Könyörgöm, már sírni sem tudok. 15/L


2014. febr. 3. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el motorozni az segít.. ;)
2014. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ajánlok neked egy személyt. A youtube-on Szefistudio felhasználónév alatt található egy sorozat Szefilógus címmel. Egy magyarországon fiatalabbak körében híres fiú beszél a saját sorsáról és ad hasznos tanácsokat az élethez. Én láttam pár videóját, nagyon igaz és megható. Egy zseni a srác és nagyon jó emberismerő. Keresgélj a videói között, téged érintő témákat és nézd meg őket. A világ és az élet egyáltalán nem olyan rossz, mint ahogy azt az ember ilyenkor látja. Nagyon remélem, hogy valamennyire tudtam segíteni. A legjobbakat és kitartás!
2014. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdésed ellentmond a leírásoddal. Kérdésedben kiutat keresel, hogy ne halj meg de mégis mi okozhatja nálad azt, hogy 15 évesen vagdosod magad és kárt teszel saját testedben?

Neked is lehet normális párkapcsolatod és normális életed nem helyes út ha ennyire tönkreteszed magadat és a saját életedet!

Biztos vagyok benne, hogy szép vagy és vagy olyan erős, hogy megold ezeket a problémákat! Egy videot linkeltem be neked, érdemes megnézni és elgondolkodni rajta!


http://www.youtube.com/watch?v=HFmQTT87nmc


Pszichiáterrel vagy egy jó megértő barátnővel sokra vinnéd!

2014. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2014. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Próbálj új életet kezdeni. Keress egy lelki társat, barátot, akire mindig számíthatsz. Próbáld meg máshogy felfogni az életet. Az öngyilkosság pedig meg se forduljon a fejedben, mert csak egyszer élünk.
2014. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ahogy Szefi is mondta, az öngyilkosság egyfajta gyávaság az élettől, amelyet le kell és le is tudunk győzni. :)
2014. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!