Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális problémákon segít a...

Mentális problémákon segít a dianetika?

Figyelt kérdés
Vagy kerülendő?
2009. dec. 6. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

...és beszippant a szcientológia egyház. és miután befizettél 15 milliót és mégis sikerül kilépned, akkor nagyon sokáig fogsz kezelésre járni mentális problémáid miatt.

El a kezekkel az ilyen hülyeségektől.

2009. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Az istenért, a közelükbe ne menj!!! Nagy ívben kerüld őket, ők senkin nem segítenek, csak a saját pénztárcájukon! A hatalmukba akarnak keríteni mint Tom Cruise Katie Holmest.
2009. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem érdemes ezekre a dianetikás előadásokra eljárni?

Nem választható szét szcientológiától?

2009. dec. 6. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Hangzatos szövegekkel becsábítanak, mintha neked lenne szükséged rájuk, pedig csak a pénzre hajtanak. A dianetika a problémákat csak fokozza. Másképp oldd meg őket, akár ide is írhatod, hogy miről van szó.
2009. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem választható szét, ez a mézesmadzag.
2009. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak jó dolgok benne,inkább akkor olvasd el a könyvet,és tééleg ne menj elóadásra,mert jó dolog lenne az,de pont ezt használják ki és baromi sok pénzbe kerül,ezér vettem meg én is a könyvet.

Kerüld a szcientológia egyházat,nagyon durván lehúznak

2009. dec. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NEM !!!
2009. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne effelől közelítsd meg a problémát.Én is megvettem a Dianetika könyvet kiváncsiságból,elég zavaros,rádásul teljesen tudománytalan,egy sci-fi író L. Ron Hubbard találta ki,jó üzleti fogás gyanánt.Rádásul mióta náluk vásároltam,zaklatnak email-en,ill levelekkel,amiket autómatikusan törlök ill dobok a kukába.Idegesítő egy banda...
2009. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne másoktól kérdezd.. -a puding próbája az evés.


1. Mi a kedvenc ételed ?


2. Mondd el hasonlítgatások nélkül, hogy milyen az íze !


No ?


:-)

2011. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!