Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van bűntudatom miután...

Miért van bűntudatom miután eszem?

Figyelt kérdés
már attól stresszes leszek ha arra gondolok hogy közeleg az ebéd idő és enni fog menni a család vagy a meló helyen. Nem vagyok egy sovány alkat 175 cm vagyok és 109 kg folyamatosan diétázom és próbálok mozogni is már amennyit tzdok meló után de nem nagyon akar lemenni és már az evéstől is félek és inkább elnyammogok egész nap 12 dkg aszalt gyümölcsön minthogy ennem keljen. mi van velem?

2014. febr. 5. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért félsz, mert nem tudod pontosan, hogy abból, amit megeszel, mennyit éget el a szervezeted, és mennyi marad meg rajtad. Ezt az oldalt tudnám ajánlani neked: [link]


Itt vezetni tudod a napi étkezéseidet, azt, hogy mennyit mozogsz. Kitűzhetsz egy értelmes célt, és tudhatod, hogy amit eszel, az szükséges része a fogyásodnak. Csak így lehet megcsinálni. Ha éhezteted magad, a szervezeted éhező-üzemmódba kapcsol, és annak az egészségre is káros hatásai lehetnek.

Sok sikert a fogyáshoz! :)

2014. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet itt már regisztrált vagyok és rendszeresen nézem. lehet egy túl súlyos emberből anorexiás?
2014. febr. 5. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Óhh, hogyne lehetne.

80kg voltam és 29kg lettem, 160cm-hez

Még most se vagyok az igazi, ez már csak ilyen.

Kitartás.

Ne aszalt gyümölcsöket egyél, azokban a sok a fruktóz.

Inkább salátát hússal, hallal, tojással.

Egyél friss almát, mandarint, narancsot.

2014. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!