Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le a vásárlásról?

Hogy szokjak le a vásárlásról?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Havonta 5000Ft-ot kapok, meg néha aprót(2-300Ft-ot).

Nagyon sokat vásárolok, főleg turiban, ahol egy ezresért akár 5 ruhát is vehetek. Mindig nézem, hogy mi és hol akciós; tusfürdőből van itthon kb 15 bontatlan flakon, e.ü. betétből 4 csomag, 3db új fogkefe, 3 bontatlan tubus fogkrém. Ha ez nem így lenne, nem érezném biztonságban magam. Nagyon sok ruhám van, de pl. csizmám nincs, mert az 5ezerből nem jönne ki, meg amúgy se adnék ki egy lábbeliért sok pénzt. Állandóan fennáll az a probléma, hogy most akkor melltartót vegyek, vagy farmert, mert mondjuk mind a kettő tönkrement és pótolni kéne.

Mit csináljak, hogy szokhatnék le erről a mániámról?

(nem engednek dolgozni, meg amiket el tudnék vállalni, pl árufeltöltő, az nem fér bele az időbeosztásomba a suli mellett) Hogy fékezzem a rossz szokásom?



#vásárlás #mánia #egészséges elme
2014. febr. 7. 00:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
85/D. Kínaiban a 100/E-nek volt jó a kosara, a hàta baromi nagy. :S
2014. jún. 30. 13:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez még nem vásárlásmánia.:) A kérdésed alapján azt hittem,hogy lenyúltad anyádék kártyáját,és elvásároltad a fizetésüket.:D Neked inkább az a problémád,hogy nem tudod beosztani megfelelően a pénzt.Inkább veszel egy 15.tusfürdőt,mint egy farmert,pedig a farmerre nagyobb szükséged van.Próbáld kategorizálni,mi a fontosabb.:)
2014. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak a tusfürdő 150Ft, egy farmer meg minimum 3500, még kínaiban is.
2014. aug. 20. 13:48
 14/15 anonim ***** válasza:
15 tusfürdő árával azért már csak tudsz kezdeni valamit.Gyűjts.
2014. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, ha azt én nem veszem meg, akkor senki más nem...
2014. aug. 21. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!