Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami jó módszer a...

Van valami jó módszer a gyűlölet elengedésére?

Figyelt kérdés

Tele vagyok gyűlölettel a múlt miatt apám felé, a testvérem felé...nem élünk együtt, de olyan szinten mérgez még mindig, hogy mindennap eszemben van, ideges vagyok, feszült, lobbanékony, fáj a fejem, hányingerem van, stb...

27N



2014. febr. 11. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a kapcsolatot velük ideiglenesen. Rájuk se gondolj. Tudom nem helyes, de az ember gyorsan felejt.
2014. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sport vagy futás segít levezetni ezt. És jobban fogod magad érezni.
2014. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem lehet, ha eddíg nem sikerült,de mégis megbocsátani lehetetlen?Próbáld meg elfelejteni,lekötni magad olyasmivel amit szeretsz(olvasás, filmnézés,vagy keress egy bokszzsákot,és bokszolj,vagy fuss amikor rádtör teljes erőből,ha van rá lehetőséged)
2014. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyújts meg egy gyertyát és mondd ki hangosan, hogy megcsájtok nektek, meglátod meg fogsz könnyebbülni.
2014. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
A Hellinger-féle családállítás terápia erre van. Már hogyha fogékony vagy az ilyesmire. Nekem mindenesetre használt, az anyukámmal voltak hasonló gondjaim.
2014. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!