Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne vágjam meg magam...

Hogyan ne vágjam meg magam mikor kiborulok?

Figyelt kérdés
Régen sokat vagdostam magam ,volt ,hogy a suli mosdójában is szünetenként.Most már csak akkor ha este úgy érzem semmit nem érek és hiba volt megszületnem.A múlkor olyan mélyen vagdostam a lábam ,hogy nagyon megijedtem ,de nem bírom abbahagyni.Szakemberhez nem merek fordulni.
2014. febr. 14. 19:30
 1/10 anonim válasza:
Tok ugyanebbe a helyzetbe vagyok/voltam...a szituaciok is megvoltak mint neked..suli wc..este otthon....egy a lenyeg h gondolj arra h valakiknek fontos vagy es nem szabad magadba kart tenni....tudod hanyan fognak aggodni eeerted ha erre rajonnek?? Nalam meg a suliba a tanarok is aggodtak es behivattak a szuleimet..nem beszelve arrol h a combomon olyan hegek vannak amik soha nem fognak begyogyulni...csak egy atkozott este miatt nem tudok strandra se semilyen ilyesmi helRe menni...Szoval nyugodj meg!!!!le kell kuzdemi azt az,erzest h vagdosbi kwll magadat!!!
2014. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi hulyet.
2014. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2014. febr. 14. 20:06
 4/10 anonim válasza:
1 vagyok..remelem most nem vagdosod magad!
2014. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy ,még nem
2014. febr. 14. 20:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nem
2014. febr. 14. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg enyhébb formában ugyanezt. vágd le a körmöd rövidre, hogy ne sértsd meg nagyon magad, aztán válts vágásról karmolásra. még jobb, ha vastagabb farmer van rajtad, és úgy karmolod a lábad. a mozdulat ugyanúgy megvan, és tényleg enyhít valamennyit.
2014. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is vagdosnám magam, de vérzékeny vagyok, így nem teszem. helyette fogok egy filctollat és azzal húzogatok vonalakat (papírlapra vagy a testemre) ezzel szimbolizálva, h vágom magam. javaslom neked is vagy pedig írd ki magadból, hallgass zenét
2014. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A hevay metal-tól a death metal-ig hallgatok minden félét
2014. febr. 16. 00:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 16. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!