Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság jár a fejemben...

Öngyilkosság jár a fejemben és nem tudom elűzni a gondolatot. Úgy érzem ez az egyetlen megoldás miközben tudom, hogy ez nem igaz. Van célja az életemnek de annyi kudarcom van, hogy nincs erőm újra felállni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már csak a keserűségre tudok gondolni és a fájdalmakra.Nem tudok a jó dolgokra koncentrálni,éjszakákat nem alszom és szorongásaim vannak.Nem szeretnék gyógyszerekhez nyúlni vagy orvosi segítségre szorulni..

2014. febr. 27. 09:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezt mindet szépen mondd el egy jó pszichiáternek, hidd el a legutolsó gondolata lenne pont egy orvosnak bármi rosszat gondolni rólad emiatt. Ellenkezőleg, totálisan meg fogja érteni a problémát és segít kimászni a gödörből!
2014. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, hogy ha valakinek van családja és társa, az hogy gondolhat az öngyilkosságra.
2014. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!