Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből gyógyszer...

Pánikbetegségből gyógyszer nélkül hogyan lehet meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Gyógyszer, jóga,meditáció,agykontroll,autrogén-tréning,tai-chi...nélkül hogyan lehet???

Válaszaitokat előre is köszönöm!:)



2014. márc. 6. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Én az Isten segítségébe vetett hit és bizalom által gyógyultam meg, és ma sokkal teljesebb értékű életet élek, mint a pánikbetegségem előtt. Nem szedtem gyógyszert és nem vettem igénybe orvosi segítséget sem, annál is inkább, mert akkor még nem is definiálták ezt a kórt, nemhogy gyógyítani tudták volna.

Ha átadjuk Istennek gondjainkat, terheinket, hogy Ő oldja meg, megkönnyebbül a lelkünk, lélegzetvételhez jutunk. Ha belátjuk, hogy nem vagyunk képesek önerőből megtartani magunkat/életünket, akkor eljutottunk a megoldáshoz. Át kell adnunk magunkat a nálunknál erősebb hatalom gyógyító kezébe, mintegy tehetetlenül ráhagyatkozva. Nála van megoldás minden élethelyzetünkre. Semmilyen apróság nem kerüli el a figyelmét. Fogadjuk el Tőle tanácsait, amelyek szükségesek a jó, kiegyensúlyozott állapot eléréséhez. Isten törvénye az élet törvénye, ha alkalmazzuk azokat, életünk megújul...

A pánikbetegség egyik fő okozója a rossz lelkiismeret, ami szorongásokhoz vezet, ezért nagyon fontos a gondolataink, és mindenkori indítékaink tisztázása és alávetése egy helyes értékrendnek. Fontos továbbá, hogy engedjünk a lelkiismeretünk jóra való késztetésének!

A pánikbetegségből való kijutás egy hosszú, küzdelmes folyamat eredménye. Fokról-fokra meg kell ismernünk önmagunkat, tudatosítani kell magunkban, hogy melyek azok a dolgok, amelyektől indokolatlanul félek, és melyek azok, amelyekről én tehetek, és el kell távolítanom az életemből. Olyan esetekben, amikor pánikra nem lenne okom, mégis félek, nem szabad "bedőlni" a téves jelzésnek. Ezek "hibás" jelzések, és maguktól elmúlnak. Nincs okom aggódni semmin, mert nincs miért! Türelmesen, mintegy kívülről megfigyelve magamat, meg kell várnom ezek lecsengését. Így viszonyulva az egész folyamathoz, el fogja veszíteni félelemkeltő hatását, egész egyszerűen azért, mert már nem félek tőle...

Pár mondatban nagyon nehéz mindent leírni, de ha gondolod írj privátot, szívesen segítek!

2014. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves Hozzászólók!

Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy az előző hozzászólásom vajon miért kaphatott 0%-os értékelést, holott a saját, személyesen átélt tapasztalataimat írtam le benne, és igazolni tudom én is és a környezetem is ennek a valós, és hiteles voltát, azt hogy valóban segített nekem mindaz, amiket leírtam a pánikbetegségből való kijutásban. Érdekelne, hogy emberek miért vetik el ezeket a tényeket, mint haszontalan valamit. Nagyon hálás lennék, ha néhány szóban leírnátok meglátásaitokat egy privát üzenet keretében.

Köszönettel: C.s.

2014. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert az átlag ember nem tudja befogadni az ilyesfajta bigott vallási maszlagot. Sajnáljuk, de ne erõltesd másokra a hited.
2014. márc. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm válaszod, nagyon hasznos volt számomra!

Mindenesetre sajnálom, hogy erőltetésnek hat... :(

Mélységesen együtt érzek minden kérdésfeltevővel, aki olyan cipőben jár, mint amiben én is jártam régen, és szívből szeretném ha ők is átélnék azt a szabadulást, amit én is átéltem.

Máskor majd megpróbálom máshogy, közérthetőbben átadni tapasztalataimat, talán akkor befogadhatóbb lesz. :)

Még egyszer köszönöm, és jobbulást kívánok minden, ebben a bajban szenvedő embernek! Ha nem ezen az úton, akkor máshogy!

Üdvözlettel: -C.s.-

2014. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!