Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, gáz lenne ha ajándékot...

Baj, gáz lenne ha ajándékot adnék a pszichológusomnak?

Figyelt kérdés

Egy mentális betegek számára fenntartott intézetbe szoktam járni pszichológushoz (Tb-s, de én mindig adok neki pénzt). Most egy új szobában voltam, mert közölte velem a pszichológus, hogy innentől kezdve mindig ott leszünk, mert ez csak az Övé (eddig 3-an osztoztak két szobán). Mondta is, hogy én vagyok az első páciense, akivel már az új szobában van (eléggé távol a régi helytől), plusz beszéltünk is róla, hogy nagyon kis cuki ez az új, csak olyan nagyon fehér (a fal is, a bútorok is). Mondta nekem, hogy majd szeretne hozni képeket meg ilyenek, a lényeg, hogy még nincs berendezkedve teljesen. Én pedig arra gondoltam, mikor eljöttem, hogy mivel már lassan egy éve járok, esetleg meglepem egy kis aprósággal. Nem nagy valami, egy kisebb hógömbre, rázógömbre gondoltam, mert én azt gyűjtöm és van is egy, amit szívesen beáldoznék. Egy maci van benne, a talpazatra, pedig rá van írva, hogy "Be Happy". Arra gondoltam, hogy ezt neki adnám, meglepném vele, ha már új szobácskája van. Szerintetek gáz, ciki lenne? Vagy inkább hagyjam az egészet? Egyébként a pszichológusom Nő, kb. 30 éves, elég fiatalos. Arra gondoltam, hogy mikor odamegyek egyből odaadnám neki. Már csak azért is, mert utána majd szeretném neki elmondani, hogy eléggé kötődöm hozzá, megszerettem ezt a terápiás dolgot, meg persze Őt is.

21/N


2014. márc. 6. 17:13
 1/6 anonim válasza:
nyugodtan adj neki egyaltalan nem gaz meg orulni is fog neki
2014. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet!
2014. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Aztán 3 hónap múlva nekiadja valami gyerkőcnek, akinek nagyon megtetszett.

Ha nem fogynának is néha az ajándékok, akkor úgy nézne ki mint egy kirakodóvásár.

TERMÉSZETESEN a GESZTUS a fontos, adj édességet, azt könnyebb továbbajándékozni, ha nem szereti.

2014. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kedves Utolsó válaszoló: Nem gondolnám, hogy tovább adná. Úgy gondolom, hogy annyira azért már ismerem, hogy legalább addig, míg én odajárok otthagyja, kiteszi a szobába. Vagyis nagyon remélem. De ha nem, az sem érdekel, vegye el és kész. Bár szerintem kitenné valamelyik polcra...

2014. márc. 6. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ötlet ez a macis gömb. Biztos ki fogja tenni az asztalára. Még segíthet is az ajándékod oldani a betegek feszültségét.
2014. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos, ha azon mérettetik meg ki a jó pszichiáter, hogy

mekkora bazár van a kedves ajándékokból a rendelőjében......

akkor az én imádott dr.Nőm, nincs méltó módon elismerve???


Minimál stílusú, ízléses rendelőjében a légy is elcsúszik a tisztaságtól, de a polcokon sehol egy ajándék!


Biztos ő is rengeteg ajándékot kap, de azt füllenti, hogy "ó, ez annyira cuki, hogy hazaviszi!"

Pedig bírnám, ha ott sorakoznának hurkapálcára tűzve és lehetne rá lőni, mint a céllövöldében......


Egyébként a kisfia hagy néha valamit ott, és ő is sértve érzi magát, amikor következetesen ellenőrzi megvan-e még, de csalódnia kell.

2014. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!