Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt észre fogja venni a...

Ezt észre fogja venni a pszichológus?

Figyelt kérdés
Ma megyek hozzá. 18 éves lány vagyok. Vagdosás, depresszió, szorongás és önértékelési zavarok miatt járok hozzá. Még mielőtt mennék hozzá haza jöttem mert csak később megyek viszont nagyon szorongok és sajnos megvágtam magam + ittam is. Kérlek ne ítéljetek el!!! 2 napja alig alszom. Szerintetek ezeket látni fogja rajtam?:/

2014. márc. 10. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
annak se örül, ha tudná, hogy letagadsz neki fontos dolgokat
2014. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Levendula008 válasza:

Sziasztok, Drágák!

Régebben már írtam ide.Nekem is hasonló problémáim vannak,mint Nektek,-depi,szorongás-. Most viszont azért írok,mert ismerkedni szeretnék,velem hasonló cipőben karokkal. A kezelésem elején vagyok, rossz itthon a 4 fal közt. Szívesen beszélgetnek előben, vagy fb-n is :) Köszönöm előre is! :) Egyébként 31éves, budapesti vagyok. Mindenkinek jól-létét kívánok!

2014. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

sziasztok:) én is szorongásos beteg vagyok. mégohzzá szociális fóbiám van.


szívesen beszélnék hozzám hasonló betegekkel..|


regina01011997@gmail.com

2014. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!