Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek elszurtam az...

Mit tehetnek elszurtam az eletemet?

Figyelt kérdés
Mindig egy jo tanulo kotelessegtudo ember voltam. Sajnos egy eve vege lett egy komoly kapcsolatomnak azota depresszios vagyok es szorongok. Itthon is eleg rossz a legkor. Az utolso munkahelyemet ott hagytam mert nem birtam elviselni a legkort rosszindulatu pletykas kollega askalodo fonok a szorongasom is sulyosbodott. Azota meg attol felek h mi lesz ha nem talalok semmit? Helyrejohet meg az eletwm?
2014. márc. 13. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
igen és ez csak rajtad mulik, te tudsz magadon segiteni ha egyedül nem megy kérj segitséget szakembertöl.
2014. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kizárólag rajtad múlik.
2014. márc. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze hogy helyrejohet az eleted de ezt te is tudod.:) Szerintem a legnagyobb problemad hogy nem tudod elengedni a kapcsolatodat vagy legalabbis annyira ragaszkodtal hozza hogy a hianyatol szetestel.Az otthoni problemat nem tudod a megbeszelni a csaladdal?A munkahely valtoztatas szerintem jo dontes volt ,az ilyen kollegak meg fonokok annak is artanak aki teljesen jolvan.Kozhely de igaz hogyha kitarton keresel fogsz talalni uj munkahelyet.Szoval szerintem azt kene elsajatitanod hogy szinglikent is ugyanolyan vagy legalabbis hasonloan eros legy mint kapcsolatban.Igy nem fogsz fuggeni senkitol ez pedig szabadsag.:)

2014. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!