Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, hogy a fiúosztály...

Mit tehetek, hogy a fiúosztálytársam ne legyen öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egy fiúosztálytársam öngyilkos akar lenni mert a társadalmi helyzete nagyon gyatra, valószínű azért is mert szerelemi bánata van miattam pedig nem is jártunk, én meg ösztönösen utálom (nem tudom miért, tényleg ösztönös és nem tudom miért van), és mert megvert egy gyereket és attól tart felfogják jelenteni.Hiába utálom nem akarom, hogy meghaljon csak azt, hogy létezzen de ne közel hozzám.12 vagy 13 éves (nem tudom pontosan). A jegyei nagyon rosszak de mondta, hogy amikor megszületett volt valami rendellenesség és emiatt nem lesz túl jó a memóriája amikor nagy lesz és emiatt a jegyei nem lesznek jók. Ezt akkor mondta amikor 5. végén bevallotta, hogy 5. második félévében is öngyilkos akart lenni mert úgy érezte senki sem szereti. Akkor is egy kicsit miattam is volt de nem tethetek róla, mert egyrészt nem tudtam, hogy szeret, más részt tényleg valamiért ösztönösen utálom és ezért nem lehetünk jóban sem. Tudom, hogy el kell mondanom egy felnőttnek, de nem tudom hogyan tálaljam.

2014. márc. 14. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szólj az osztályfőnöknek, aki szól a szüleinek, téged kihagynak belőle.
2014. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

(1.-en van igaza!)

Üsd pofon, és kérdezd meg, hogy 13 évesen mit tud az öngyilkosságról...

2014. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!