Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ehhez mit szólna a pszichológus?

Ehhez mit szólna a pszichológus?

Figyelt kérdés
Vagdosom magam és tudja is, de szerintem azt hiszi már nem csinálom. Szeretnék vele erről beszélni és arról, hogy nem bírok vele leállni. De elmondani nem tudom, viszont ha megmutatnám lehet hogy úgy egyszerűbb lenne. Szerintetek mit szólna hozzá? Ha nagyon mélyek akkor nem küldene be kórházba vagy sehova se, ugye?

2014. márc. 14. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Mégis miért jársz pszichológushoz?
2014. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Most büszkélkedni szeretnél vele? Egyébként valószínűleg rákérdezne a miértekre, aztán ha úgy látja, beutalna a pszichiátriára.
2014. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem büszkélkedek vele. Azért járok mert erős depresszióm van, pánikbetegség és szorongás és mert vágom magam. 18 éves vagyok. Akkor büszkélkednék vele ha mutogatnám mindnehol. Titkolom, senki nem látja mert szégyellem de nem tudom máshogy levezetni a feszültséget.

Nem tudom miért kell rögtön támadni

2014. márc. 14. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem támadás, de a kérdésedből az jön le, hogy "milyen kár, hogy a pszichológus nem veszi észre, hogy vagdosom magam, és azt hiszi, már nem is".
2014. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem kéne másik szakembert keresned?

Értem én,hogy ő sem Isten,és tévedhet,de szerintem rá kéne kérdeznie,érezni kellene ,hogy nem vagy még jól ,esetleg látni rajtad,hogy hazudsz..merthogy ez a munkája...Ha magától nem nagyon tűnt fel neki,akkor lehet másik orvost kéne keresni.Vagy észrevette,csak nem érdekli,vagy én nem tudom mi lehet?!

Magánorvos,vagy tb-s?

Minden esetre bárki is,azért jársz hozzá,mert meg szeretnél gyógyulni,tehát sose hazudj,legyél őszinte,mert így nem haladtok előre,ugyan ott toporogtok egy helyben..

2014. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolso valaszado minden fontosat leirt.O pont ezert van hogy ezeket elmond/megmutasd neki.
2014. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!