Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Arra gondoltam, hogy öngyilkos...

Arra gondoltam, hogy öngyilkos leszek. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Az oka az, hogy nem létezik olyan feladat, amit valaki más ne tudna jobban ellátni.
2014. márc. 18. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem, csak még nem találtad meg te okos.
2014. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pályakezdő vagyok, nemrég kezdtem el dolgozni, egyik munkatársam ugyan olyan feladatokat végez mint én, már több éve dolgozik a szakmában és jobb mint én, akkor most én is legyek öngyilkos?
2014. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves egészségedre! Most mégis milyen választ vársz?
2014. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. egy adott pillanatban véges sok ember létezik

2. a cselekedetek, tehát a feladatok végtelen sok kombinációja létezik

3. ha mindenki minden feladatot elvégezne, minden lehetséges kombinációban, lenne olyan feladat, amiben te vagy a legjobb


+1 ha a fenti állításodból egyértelműen következteted, hogy öngyilkos akarsz lenni, akkor nem kicsit vagy buta :D

Ne légy ilyen racionális, vagy fejleszd a logikádat!

2014. márc. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem "elég" ok.


......"valaki más ne tudna jobban ellátni." - ennek sok fokozata lehet, pl.:

- Örök második vagy?

- Utolsó vagy mindig?

- Segítség nélkül, önállóan semmit sem tudsz befejezni?


Kell az egészséges sikerélmény, azt valahonnan be kell szerezned.

Esetleg nem tudsz a saját súlycsoportodban versenyezni?

Indulj abban a mezőnyben, ahol sikeres tudsz lenni.

Ne mindig a legjobbhoz hasonlítsd magad......

2014. márc. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 4

Csak elméletileg létezik végtelen sok feladat, a gyakorlatban ez a szám mindig véges, a hasonló cselekedetek egy feladat megoldásához tartoznak, nem alkotnak újabb feladatot.

A harmadik állításnak még ha lenne is bármilyen alapja (nem biztos, hogy mindig más lesz a jobb, csak mert végtelen feladatot húzol rá véges számú emberre), akkor sem lenne ideje egy embernek élete során végigpróbálni, illetve megfelelően előkészülni az adott feladatra.

2014. márc. 18. 09:58
 7/7 anonim válasza:
Én is sokszor gondoltam már rá!Nekem minidig kudarcaim vannak minden téren!S ennek egy oka van!A szegénységem!S ennek köszönhetően nem bírom meg csináltatni a fogaim, s e miatt ér mindenhol kudarc!Pedig egy erős,mindig vidám,vékony testalkatú vagyok!
2014. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!