Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológusom mondta, hogy...

A pszichológusom mondta, hogy ha baj van, akkor nyugodtan felhívhatom. De mégis mit ért Ő pontosan baj alatt?

Figyelt kérdés
Ha éppen rosszul érzem magam, vagy túlságosan elöntenek az érzések? Vagy mégis mit ért baj alatt? Mert előfordult már egyszer-kétszer,amikor annyira rosszul éreztem magam lelkileg, hogy tényleg úgy éreztem jó lenne Őt felhívni, mert megnyugtatni. De nem mertem, mert cikinek tartottam és az járt a fejemben, hogy ilyen dolog miatt zavarjam, meg ha ennyit nem bírok elviselni egyedül akkor már tényleg szánalmas vagyok stb.
2014. márc. 23. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
* megnyugtatna
2014. márc. 23. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon rosszul érzed magad és semmilyen más megoldást nem találsz. Nem írtad, hogy miért jársz hozzá, de ha pl panikbeteg vagy, akkor amikor úgy érzed, hogy erös rohamod van, vagy hasonló.

Ha csak eszedbe jut valami probpéma, akkor nem

2014. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kevésbé tudunk segíteni, mint a pszichológusod!
2014. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon-nagyon bánt akkor hívd fel őt szerintem. Most nem tudom pontosan mi a problémád, nagy vagy kicsi, de ha kicsi akkor inkább majd a legközelebbi alkalommal megbeszéled vele, ha nagyon nagy akkor meg hívd fel.
2014. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha késztetést érzel arra, hogy komoly kárt tegyél magadban vagy a környezetedben, és már indulnál a késért... Ilyen esetben persze háziorvost, mentőt is hívhatsz.
2014. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, pánik beteg vagyok, de rohamaim csak ritkán szoktak lenni. De eléggé ahhoz hasonló érzés volt ezen két alkalmakkor,amikor felakartam hívni Őt. Plusz most volt esett, amikor eszembe jutott valami a gyerekkoromról (nem emlékszem rá, így ez nagy dolog) és annyira rosszul érintett, hogy egész este sírtam (jó pár éve nem sírtam) és másnap reggel is nagyon rosszul éreztem magam. Így arra gondoltam, hogy felhívom, de nem mertem... :/
2014. márc. 23. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor mész legközelebb? Ha még vagy 3-4 nap múlva akkor érdemes felhívni szerintem, ha még mindig zavar ez akkor szerintem nem érdemes magadban tartani napokig. Egy pszichológus nem fogja neked azt mondani, hogy "hogy mertél felhívni engem".. gondolni se fog erre.
2014. márc. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!